Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
tamam kızlar ozaman konuşalım madem yalnış anladım ozaman hadi buyurun.he şimdi anladım cekiliş yapılac diymi?o zamaan no problem.ben zann ettimki ertesi gun hediye alıyoruz.kızlar ben hediyemi guzel şık ozenerek hazırlamak istiyorum ondan bu telaş.:KK16:

bende bende :))) güzel bişi olsun istiyorum bi de not yazabiliyormuyuz içine öle ufak bişi yazmak istiyorum kalıcı olsun diye :KK16:

bende bende :))) güzel bişi olsun istiyorum bi de not yazabiliyormuyuz içine öle ufak bişi yazmak istiyorum kalıcı olsun diye :KK16:

ben gecen senekilerde gordum notta koymuslar süper geldi baanaaa küçük küçük notlar heyecan güzellik katmışş

geçen yılki çekilişden anladığım kadarıyla yazılıyormuş. hem size kimin hediye aldığını öğrenmek hemde belki teşekkür edebilmeniz için.

dikkatimi çekmemiş şimdi gördüm oyladım :KK16:
ama bişey dikkatimi çekti anket ayın 5inde bitiyo ama seçeneklerden biri 3-4 e anket sonuçlarına bakılacağı gün zaten ilk seçeneğin tarihi geçmiş olacak ???

dikkatimi çekmemiş şimdi gördüm oyladım :KK16:
ama bişey dikkatimi çekti anket ayın 5inde bitiyo ama seçeneklerden biri 3-4 e anket sonuçlarına bakılacağı gün zaten ilk seçeneğin tarihi geçmiş olacak ???

canim benim takilma sen ona sen 4.nde ogrenmis olucaksin

katılımcı sayımız 31 kişi ama anketi oylayan sadece 10 kişi :44:

X