Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
gunaydınnn dun ceydacıgmın yolladıgı herseyı denedım ojesıne kadar dun gece eşimin ısrarı uzerıne 1 de surdum bıraz kötu olabılır:))))) buda resmı
$28122011(001).jpg

ben hep burdayım cıcımde mısafırımde eksık olmuyor 2 burda 3 mutfaktayız fırına açma attım sıcakk sıcakkk offf mısss gıbı gelenlerın parmaklarını göreyım

Hafta sonu gelsede uyusammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Çalışmak istemiyorum Bu haftaaaaaaaaaa

kızlar bızım bunye alışmış eşimle 2 den önce uyuyamıyoruz sabahta 8 de ayaktayız:))) ne olcak halımız bılmıyorum

Hafta sonu gelsede uyusammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Çalışmak istemiyorum Bu haftaaaaaaaaaa

bendee ,of ya bide bu hafta saat geçmek bilmiyooo
ben hiçbizaman istemiyorum çalışmak kimyama ters :KK1::KK1: ama Allahım elden ayaktan düşürmesinde genede çalışalım bari hayat sartları

aynen canım ya şu sabah uyanma meselesi olmasa ne güzel olacak ,gecemi çalışsann
10 bardak çay içmişimdir tık yok hala uykum var

bendee ,of ya bide bu hafta saat geçmek bilmiyooo

aynen canım ya şu sabah uyanma meselesi olmasa ne güzel olacak ,gecemi çalışsann
10 bardak çay içmişimdir tık yok hala uykum var

AYNEN sabah uyumak ahhhhhhhhh ahhhh en büyük sorunlarımdan biri :KK43:

slm kızlar ben sizi eve davet edrken çok samimiydim bana gelin gerçekten hem evde daha rahat edriz hemde venim oglum var o sogukta heder olur ee çocugu olanlarıda düşünün çöpsüz üzümler:KK1:hem bak ikramlar müesseseden

AYNEN sabah uyumak ahhhhhhhhh ahhhh en büyük sorunlarımdan biri :KK43:

senin avatarın gibiyim tek farkım ben pantolon ceket giyiyorum :KK53:
:)) Aynen ya zaman yok hiç bi şey yapmaya 1 yıldır sinemaya gidemiorum o kadar saçma bi hayat yaşıyoruz

sinemadan felan vazgeçtim ben canım ya bide bu ara izinde yok bizde yeni biri gelip öğrenecekte ,,,,,,,daha yeni birini bulamadılar bile ne olacak halim bilmiyorum

X