Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
evet cnm doğru hatırlıosn.... işin tuhafı 1 haftayı aştı kargoda... valla nıe yalan soyleyım burada katılıyle mesajlaşanları coook kıskandım yaaa :KK14: :KK14: :KK14:

yolla numaranı katilin olayım
bi kere yattım bi kere de senin için yatarım :KK1:

ayy canımm yaa gelir inşallah üzme kendini baktın gelmyo ben yollarım sana ya cidden

tmm kızlar simdi cici ile çözücez bu durumu

aliciiiiiiiiii seni 7 ocakta havalar ucurcam ucacaksın ucacaksın havalara ucacaksn ayagını yerden kessem senın kalbime konacaksınnnn

yolla numaranı katilin olayım
bi kere yattım bi kere de senin için yatarım :KK1:

ayy canımm yaa gelir inşallah üzme kendini baktın gelmyo ben yollarım sana ya cidden

ay kıyamam sana sen ıstanbulda mısın tatlım cok şekersın ya....

malesef canım.. ben adres degıstırecegımı cıcıye soylemıstım cıcı ılettı... o da o arada kargodaymış.... bu olay da 1 haftayı asıyor.... her gun foruma gırıp bakıyrm yok anacım bişe....

canım benim inşallah cözülür bu durum

tmm kızlar simdi cici ile çözücez bu durumu

aliciiiiiiiiii seni 7 ocakta havalar ucurcam ucacaksın ucacaksın havalara ucacaksn ayagını yerden kessem senın kalbime konacaksınnnn

ne sürprizi bu kıskandımm hıhhh :KK52:

Katilime sesleniyorum....

Senden kocaman bir özür bekliyorum...

Bekletiğinın sebebini açıklarsın inşalah hediyeler ulaştığında.. (tabi ulaşırsa ve sen eger varsan)

malesef canım.. ben adres degıstırecegımı cıcıye soylemıstım cıcı ılettı... o da o arada kargodaymış.... bu olay da 1 haftayı asıyor.... her gun foruma gırıp bakıyrm yok anacım bişe....

du bakıyım doğru mu anlamışım

sen adres değiştirdin
ciciye söyledin
o da katiline iletti
ama o eski adresine yollamış
bu yüzden ulaşmıyo hediyen sana

du bakıyım doğru mu anlamışım

sen adres değiştirdin
ciciye söyledin
o da katiline iletti
ama o eski adresine yollamış
bu yüzden ulaşmıyo hediyen sana

yooo canım oyle bıse degıl ztn eskı adresıme de gıtse haber verırler ... Kargoları da aradım bana hıc kargo yok yani... şaştım kaldım....

ayy canım benim kurban olurum sakın korkma.inşallah ulaşırsın.sakın kötü bişey düşünme.güzel haberini bekliyorum bizi haberisiz bırakma.

:26: Canımm benimmmm sakın kötü şeyler getirme aklına, hatlar kitlenmiştir.
Hay Allah yaaaa:KK50::KK50::KK50:

canım benim sıkma canını 99 depreminde biz annemle düzcedeydik abim israildeydi oda bize ulaşmakta sıkıntı yaşamıştı ama deprem bölgelerinde baz istasyonları hasar görüyor telefonla ulaşım zorlaşıyor sende o nedenle ulaşamıyorsundur aklına kötü şeyler getirme allahın izniyle kavuşursunuz inşallah...

canım benim ya çok üzüldüm.inşallah sağ salim kavuşursunuz.aklına kötü şeyler getirme dicem ama elde değilidr getirmemek.Allah sabır versin sana.inşallah ulaşırsın.

canım kurbanım benim sen üzme o güzel canını hayırlısınla eşinin sesini duyarsın inş içini ferah tutmaya çalış

canım benim seni çok iyi anlıyorum ama içini ferah tut bitanem kötü düşünme sakın... allah eşini korusun inşallah tez zamanda haber alırsın:nazar:

bitanem merak etmee lütfen inan hiç bişey yoktur:KK34:

kızlarrr koşuuuunn harika hediyelerimi koyuyorum 2 dkya:KK1::KK1:
TariElensar ' a çok çok teşekkürler ediyorum,
hediyeyi paketlemesinden tutunda, yazdığı notlar ve çizdiği karikatür, ve süper hediyeleri:KK16::KK16::KK16: tek kelime ile harika

canım güle güle kullan hediyelerini ,ceydacıgında kesesine bereket eline sağlık

kötü düşünme canım benim inşallah güzel haberler almışsındır

Ceydacım içini ferah tut canımm
İNŞ bişeyi yoktur Rabbim sevdiklerine ve sana bağışlasın eşini :KK16:

hatlar kilitlenmiştir normal olarak kötü düşünme sultanımmm .. ♥♥

günaydınn hatunlarr :KK9:

hediyelerine kavuşanlar var

cinarefeninannesi hediyelerin çokk güzell oğlunda maşallah çok tatlı hemen kapmış oyuncağını
iç çamaşırları da çokk seksüü :KK53:
ceyda sultanımın kesesine bereket

Kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim, Allah razı olsun hepinizden. Allah'a çok şükür ki eşim iyiymiş akşam konuştuk. Rabbim kimseyi sevdikleriyle imtihan etmesin, çok kötü bir his. Bu kadar panik yapmazdım belki ama eşime ulaşamayınca çok korktum. Neyse ki kötü bir durum yok.

:KK54::KK54::KK54::KK54:

Aslında kurbanın numarasını verdı ya cıcı katilinde numarasını verseydı bizlere.. Demi....

yooo canım oyle bıse degıl ztn eskı adresıme de gıtse haber verırler ... Kargoları da aradım bana hıc kargo yok yani... şaştım kaldım....

hımmm hiç yollanmamış yanii :26:

o zaman umarım geçerli bi sebebi vardır ve bi an önce ulaşır eline

X