Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
CİCİ açıklamalı bence kalan katil ve kurbanları.En azından telefonlaşıp sorabilirler sorunun ne olduğunu

bende varım.. artık sabrım taştı yaaaa... bugun gelmıcekse hiç gelmesın valla istemiyorum artık... hevesım söndü gitti....

oyy öle deme canım yaa bu hafta hepsi ulaşır bence
geç verenler oldu
hevesin kaçmasın kıyamammm

ben yollarım sana

saol cnm dusunmen bıle yeter :))) ama hala moralım sıfır yanı.. isteksızımmm... cidden....

ya arkadaşlarrrr bazılarımız çokmu ilgisiz banamı öyle geliyo anlamadım bugun ayın 28 i neden iletişime geçmiyosunuz kargonuz nerde neden bilgilendirmiyorsunuz foruma girip bi selam dahi vermiyosunuz anladıkda girdiniz bari hediyenizi takip edin cici şimdi herkesi arasınmı yani herkes sorumlulugunu bilsin bi aksilik cıkarsa en azından mudahale edebilirriz :26:

zaten cici35 de söylemişti en baştan en gec 27si elinde olursa her kesin daha iyi olur.ben mi yalnış hatırlıyorum yoksa?

yaa kimse üzülmesin daha pazara kadar vakit var
inşallah ters bişi olmaz

zaten cici35 de söylemişti en baştan en gec 27si elinde olursa her kesin daha iyi olur.ben mi yalnış hatırlıyorum yoksa?

evet ciciş söylemişti ve bende taa o zaman geç gönderebiileceğimi söylemiştim,hem benim kurbanım kendisinin olduğunu biliyor,bende sorun yapacak bi durum yok
yarın zaten izinliymiş cuma günüde elinde olur bende yada hediyelerimde bi sıkıntı yok,sadece en başından söylemiştim ayrıca kurbanımlada konuştuk ,anlaştık

sen irtibata geçmişsin sorun yok canım
benim de hediyem gelmedi ama yolda ne zaman gelecek biliyorum

ama bazılarına hiç haber dahi verilmemiş
onlar için kötü bi durum

evet cnm doğru hatırlıosn.... işin tuhafı 1 haftayı aştı kargoda... valla nıe yalan soyleyım burada katılıyle mesajlaşanları coook kıskandım yaaa

pardon da ben sana bişey mi söyledim?niye üstüne alındın ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…