Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Kızlar bu arada şimid haberlerde duydum, Rusya'da 6.9 şiddetinde deprem olmuş ya ben çok fenayım şuan. Eşim Rusya' da biliyorsunuz arıyorum ama eşime ulaşamıyorum çok kötü hissediyorum kendimi :KK50::KK50::KK50:

canım benim ya çok üzüldüm.inşallah sağ salim kavuşursunuz.aklına kötü şeyler getirme dicem ama elde değilidr getirmemek.Allah sabır versin sana.inşallah ulaşırsın.

Kızlar bu arada şimid haberlerde duydum, Rusya'da 6.9 şiddetinde deprem olmuş ya ben çok fenayım şuan. Eşim Rusya' da biliyorsunuz arıyorum ama eşime ulaşamıyorum çok kötü hissediyorum kendimi :KK50::KK50::KK50:

canım kurbanım benim sen üzme o güzel canını hayırlısınla eşinin sesini duyarsın inş içini ferah tutmaya çalış

kızlarrr koşuuuunn harika hediyelerimi koyuyorum 2 dkya:KK1::KK1:
TariElensar ' a çok çok teşekkürler ediyorum,
hediyeyi paketlemesinden tutunda, yazdığı notlar ve çizdiği karikatür, ve süper hediyeleri:KK16::KK16::KK16: tek kelime ile harika

vayyyyy hediyen gitti yaaa heyecan yaptın dimi kuzum :KK3:

dün elindeydi ama çok yoğunmuş misafirleri varmış ondan bi sorayım dedim gerçi hepsini çok çok beğendiğini söyledi çok mutlu oldum...
yazmıştı buraya da o yuzden bende açıkça yazdım yanlış anlaşılma olmasın haa:KK51:

canım benim seni çok iyi anlıyorum ama içini ferah tut bitanem kötü düşünme sakın... allah eşini korusun inşallah tez zamanda haber alırsın:nazar:

kızlarrrrrrrrrr hedıyelerımı yukledım eşimmi açtı hedıyelerı benmı anlamadım ceydacım ellerıne saglık cnm çok çok begendım oglum oyuncaklarıyla oynuyor bu arada esım bana yokmu hedıye dıyıp duruyor:)))))
canım güle güle kullan hediyelerini ,ceydacıgında kesesine bereket eline sağlık
kötü düşünme canım benim inşallah güzel haberler almışsındır

kızlarrr koşuuuunn harika hediyelerimi koyuyorum 2 dkya:KK1::KK1:
TariElensar ' a çok çok teşekkürler ediyorum,
hediyeyi paketlemesinden tutunda, yazdığı notlar ve çizdiği karikatür, ve süper hediyeleri:KK16::KK16::KK16: tek kelime ile harika

Güle güle kulllannn canımmmm :KK19:
Bende paketlerken heyecan doluydum
Şuan daha mutlu oldum. :KK52:

honour canım gözün aydın iyi günlerde kullan cicilerini
tarielanser kesene bereket

bitanem merak etmee lütfen inan hiç bişey yoktur:KK34:
Güle güle kulllannn canımmmm :KK19:
Bende paketlerken heyecan doluydum
Şuan daha mutlu oldum. :KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK52:

ne güzel almışsın sen öyle bitanemm ayy yerim kız seniii benn:KK1:

kesenebereket bitanem canım sende güle güle kullan

kızlar sonunda hediyelerime bugün kavuştum.:KK33:
anca girebildim nete...şimdi yüklücem diğer topiğe
nevaleleri kızım mideye indirdi hemen..:KK1:
beren arkadaşımıza çok çok tşk ediyorum hediyeler için...:KK16::KK54:

kızlar sonunda hediyelerime bugün kavuştum.:KK33: