Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ayyy kızlar burayı takıp etmekten ısımı yapamıom valla yaaa... bagımlılık yapıosnuzzzz... ben cıkıyorum artık yarın grsrz.. opyrm herkesı az ıs yapayım :)

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 0 ziyaretçi)

ghs, f.yigit+, cyd86, alici_bjk, nazap85+

buluşma ekibi burdaaaaa teyteytey

Yaa benim katilimm bugün kargoya vercekti ama hiç sesi soluğu çıkmadı arayıp sormadı vermedimi acep

Şimdi gitti benim kargomda çok zor ayrıldık,giderken anne anneciğim beni bırakma dedi ama yapacak bişey yok

Şaka bi yana yarın elinde olacak kurbanımın canım benim inş beğenir

cyd cim hediyelerin cok guzelmis gule gule kullan canim
katilinin kesesine bereket

ne güzel buluşmalarda ayarlanmış. ne varsa bu istanbulda var. özendiriyosunuz bizi ayıp ama ya olan var olmayan var

cyd 86 hediyelerini güle güle kullan hepsi çok güzller. katilinin kesesine bereket.

çınar efenin annesi oğlunun maşallahı var o ne yakışıklılık öylee

geçmiş olsun canım hayırdır neden tutuldun ???

Geçmiş olsun canım neden öyle olduki:26:Benim boynum ağrıyor çok offfffff

selam söyle bizdende :)

evet yaaa bir önce her neyse sıkıntı kuş olup uçuverse birdahada gelmese hep mutlu neşeli olsa

geçmiş olsun

Geçmiş olsun ayy nasıl oldu da tutuldun bu kadar :26:

Bence gayet güzel bir hediye olur canm, bu arada oğlun çok yakışıklı maaşallah subhanallah

kızlar hepinize cok tşk ederim bilmiyorum ki neden oldu surekli ablama gidib geliyorum ince giyniyorum dün yine cok ince giyinmişdim bebeyi yıkmaya gittik hemen eve döndüm ne olduysa o zaman oldu zaten.eşimi bekliyorum gelsınde dr gidicem belki iyne yaparsa gecicek

kızlar buluşmaya aylin arkadasımızda geliyor diger bir ifadeyle toredo nickli arkadasın resmi oymuş aynı zamanda toredonun kuzeniymiş toredoda gelebilrmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…