Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Yerim ben seniiiiiiiiiiiiiiiii
Abur cuburları oğluşunla eşine ver de imha etsinler tatlım gitmesin gül gibi diyet
Ah bi de ben yapabilsemmm:44: Göbüş aldı başını gidiyooooo

canımcım oğluşumunkileri zaten ona vereceğim ama bende birazcık tadına bakarım ne de olsa sen gönderdin canımcım

hediyeleri gelenler iyi günlerde kullansınlar hepsi birbirlerinden güzel.alan arkadaşlarında keselerine bereket.

off ben kurbanıma hediyem gitmemiş sinir oldum kurbanıma aradım zaten söyledim fatura numarasını inş alabilecek hediyelerini o kadar özenmiştim ki anlatamam kızlar

melezgüzel bilir ama

bu arada benim katilimden bir kere ses çıktı bir daha yok katilim sen ne zaman yollıyorsun bakıyım ayıptır sormadı bir ses ver

Saol canımmmm
Noldu tatlım hayırdırrr neden gitmedi, yetişmemiş mi bugüne?
Benim gözüm değdi galiba pakete, kenafir gözlü bennnn

canım katilim ne tatlısın sen öyle akşam akşam yordum seni kusuruma bakma

Naptın kız katilineee kendisi mi getirdi yoksa hediyeleri sana

Saol canımmmm
Noldu tatlım hayırdırrr neden gitmedi, yetişmemiş mi bugüne?
Benim gözüm değdi galiba pakete, kenafir gözlü bennnn

Naptın kız katilineee kendisi mi getirdi yoksa hediyeleri sana

yok kız kargo firmasının dengesizliği işte yanlışlık yapmış adreste, katilim de aradı beni sağolsun kargo ile ilgili bilgi verdi de ondan yordum didim

selam kızlar, katilim bugün aradı ve kargoya verdi, umarım onu yormamışımdır yaaa
çok çok teşekkür ediyorum şimdiden mütevazı katilime eminim hediyelerimi beğeneceğime

benim kurbanım ise hediyesini haftaya alacak, umarım oda beğenir hediyelerini

Minikkkk hediyelerin çok güzelmişşş güle güle kullannn
Katilin sana kalp göndermeyi de ihmal etmemişşşş

minikcim benim ıyı günlerde kullan canım hediyelerini
now kesene bereket canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…