Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlar bişiy diycem ben hediyem ne zaman gelecek ne gelecek hiç merak etmiyorum aklıma bile gelmiyor neden heyecen yok size gelen hediyeleri daha çok merak ediyorum fotolarına heyecenla bakıyorum acaba benimkide gelmesine yakınmı heyecan basacak yoksa asıl meraktan öldüğüm katilim kim soruusuysu gönlüme yatan hatta keşke bana çıksa dediğim kişiler biri çıktı karşıma ondanmı rahatım yoksa bende anormallikmi var

................................................................

katilinin kim olduğunu biliyormusun

MeLeZGuZeL maaşallah canım hediyelerin gerçekten çok şirin çok tatlılar minikcim senin de kesene bereket,ellerine sağlık :13:

bu arada donlara bittim ya ne kadar güzeller

MeLeZGuZeL maaşallah canım hediyelerin gerçekten çok şirin çok tatlılar minikcim senin de kesene bereket,ellerine sağlık :13:

evett bendee
hele beyaz olana bayıldımmm

kurbanım çok zevkliymiş çok hoş şirin hediyeler

mutlu günlerde kullan hepsini melezz

Teşekkür ederim güzelimmmm
melezcim bluzunaaa bayıldımmmmmmmmmm

Ben de çok beğendim tatlımmm sevgülümle buluşunca giycemm

Saol tatlımmm

cıks tahminimde yanılmam sadece sms attı ama kelimeleri kullanışından tahmin ettim yanılma payımda var tabiki o yüzden şu kişi diyemiyorum belkide yanıldım

en azından mesaj atmış
benimkinden ne ses var ne seda
amaaaa gelecek biliyorum

ya ben kargo şirketini aradım gelmediler yaaa bu gün yollıcam demiştim napcam şimdi bennnn yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…