Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .

çokkkkkkkkkkkkkkk sevindim beğenmene .
güle güle kullan kurbancım.

açıldı açıldı açıldı heyyyyyyyyyyyyyyyy hadi bakın bakalım melezguzelimin hediyerine

geçen biri dediydi paintte açıp farklı kayıtedince küçülüyormuş sanırım

Kızlar fotoğrafları Paint' te açın 'yeniden boyutlandır' seçeneğini tıklayın orada yazan rakamları değiştirin ve farklı kaydet diyin
açıldı açıldı açıldı heyyyyyyyyyyyyyyyy hadi bakın bakalım melezguzelimin hediyerine

Maaşallah hepsi çok hoş güle güle kullan canım

kızlar yavru ceylanlarrr hediyeleri koydugumuz yerdeeee yorum yapılmayacak cunku resimleri görmemiz zorlasır sayfalar artar yorumlar bu sayfadan yazılcak kızkardaşlarr cici yazmıs bakıııın

kızlar yavru ceylanlarrr hediyeleri koydugumuz yerdeeee yorum yapılmayacak cunku resimleri görmemiz zorlasır sayfalar artar yorumlar bu sayfadan yazılcak kızkardaşlarr cici yazmıs bakıııın

Tam ben yazacaktıma canım.. evet hatunlar biliyorum heyecan patlaması yaşıyorsunuz ama yorumlar buraya

miniğimin kesesine bereket
sende iyi günlerde kullan canım

kızlar süpersiniz süper insann bilmediği tanımadğı birilerine hediye alması da çok eğlenceliymiş ciciş sana çok teşekkürlerrrr

bitanemmm bayıldımm hepsi süperr

güle kullan alan kişininde cebine bereket ikinizde mutlu günlerde kullanın kızlar

Rosecaaannn güle güle kullan hepsini canım

teşekkürler kızlar ben fincanı koyduğu kutuya bayıldım kapağının üzerinde kurma kolu var kuruyorsun müzik çalıyo onu kızına sakla dedi
ayrıca hediyeleri koyduğu kutuyuda çok beğendim hepsi birbirinden güzel fatma yiğit bacıma çok teşekkür ediyorum sadece kırmızı donu aldım ama koymayı unutmuşum dedi
onuda buluşunca getirecekmiş canım benim çok sağol

genic sende iyi günlerde kullan canım
katilin kimdi kaçırmışım orayı
kesesine bereket

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…