Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .

:118::118::118::118:

CİCİ 35 +
yaowwwwssss +
nur0993 +
cezayir55 +
genic +
beren91 +
now +
nesmit +
cınarefeninannesi +
fulya1234 +
yasmin89 +
zehranurum +
tarielesan +
minikdepresif +
alici_bjk +
f.yigit +
kkgd2010 +
gsh +
dilem49 +
rosecan +
nissan +
nazap85 +
ofeliya +
suprensesi +
lilyum-85 +
rose01 +
lavinya06 +
cyd86 +

merhabaaa nasılsınız kızlar
bugünden sonra geriye sayım başlıyor :)
10 Aralıktı dimi çekiliş tarihi doğru hatırlıyorsam

oooo kimleri goruyorum kimler gelmis cyd86 naber canim nasilsin gorusmeyeli

hoşgeldinnnnnnnnnnnnnnnnnn

Hoşgeldin lenBende burdayım

ayyy herkeş de buradaymışş pek bi sevindim valla kızlar neşemi yerine getirdiniz

Hoşbuldumm iyiyim çok şükür valla sağolun sizler nasılsınız bakalım?? kız kübra sen mi mesaj attın bana geçen gün ya telefonumu servise vermiştim bi geldi ki numaralar yok c.tesi buluşma ayarlayacaktık n'oldu sonuç :26:

meraba kızlar nasılsınız. benim kardeşimde katılmak istiyor. biraz önce üye oldu yöneticilerden onay geçince konuya giriş yapabilecek. niki fatos_00100 . geçen sene çekilişe girdiğimde yanımdaydı çok özenmişti. seneye olursa mutlaka bende giricem abla çok özendim demişti. biraz önce üye oldu alırsınız dimi kardeşimide aranıza. görmek isterseniz profilimde ikimizin olduğu resmimiz var kardeşimle :)

nasılsın tatlım

İyiyim canım çok şükür,sen nasılsın?

Hee kız bendim tabiki,senden ses çıkmayınca mesaj atayım dedim tanımadın beni
Başka zaman görüşeceğiz tatlım
Derya müsait değil bu ara

Son düzenleme:
İyiyim canım çok şükür,sen nasılsın?

Hee kız bendim tabiki,senden ses çıkmayınca mesaj atayım dedim tanımadın beni
Başka zaman görüşelim tatlım

anladım canım tahmin ettim zati senin olduğunu sonra ben sana yine mesaj attım kusura bakmayın numaralar silindi onda tanıyamadım diye deryacık bana demişti ki yeni evine hayırlı olsuna gelelim ben de ok dedim tabii sonra sen de buluşma ayarlayalım deyince ondan bişey demedim ben. siz konuşun bana gelin ya da dışarıda buluşalım diye fıstığım

Niyetimiz başına ekşimek zatenMüsait olduğunda Derya yada bana mesaj at evini merak ediyozz
Çatlamayalım sonra hehee:86:

Niyetimiz başına ekşimek zatenMüsait olduğunda Derya yada bana mesaj at evini merak ediyozz
Çatlamayalım sonra hehee:86:

Ahahah delü Allah seni yaa

başımın üstünde yeriniz var canımcım ben bir iki güne kadar haberdar ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…