Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
bende dün nöbetçi olunca iş yerinde bana bitmez şimdi bu hafta offf

CİCİ 35 +
yaowwwwssss +
nur0993 +
cezayir55 +
genic +
beren91 +
now +
nesmit +
cınarefeninannesi +
fulya1234 +
yasmin89 +
zehranurum +
tarielesan +
minikdepresif +
alici_bjk +
f.yigit +
kkgd2010 +
gsh +
dilem49 +
rosecan +
nissan +
nazap85 +
oya. +
lilyum-85 +

son durumla listemiz bu şekilde kızlar çıkan ve yeni gelenler var

evet ya geçen hafta 18-19 du ben katılan olmayacak gibi düşünmeye başlamıştımki birazcık daha katılım oldu. ben de acayip meraklanıyorum. zaman geçtikçe merakım daha da çok artmaya başladı hele birde arkadaşlar kendini tanıttıkca daha da hevesleniyorum. şimdiden birşeyler düşünmek istemiyorum ama düşünmeden de edemiyorum :)

bende dün nöbetçi olunca iş yerinde bana bitmez şimdi bu hafta offf

ayy haklısın vallaa allah yardımcın olsunn

Valla yatışşş yine derse girmedim.

Kızlar ve ablalarım şahsen çok heyecanlanıyorum acaba hediyelerim beğenilecek mi alacağım kişi tarafından.
Valla öğrenci bütçesi haberiniz olsun. :26:

içinden ne gecerse bitanem

pazartesi sendromunu atlattik mi

hayırrrrr

cümlemizin amin inşallah.

Son düzenleme:
ivettt adım listeye eklenmiş şimdi iş heyecanla çekiliş gününü beklemeye kaldı ayyy çok heyecanlı

slm kızlar valla evhanımıyım amaçalışanlar kadar yoruldum 7.30dan beri ayaktayım evi temizle ogluşla ugraş ütü yap biraz sonrada yemek yapıcam valla biriniz bi keyif kahvesi yapında içelim hep beraber:125::125::125:

buyur şekerim
Ev hanımlığı zor iş valla.Ben bekarım ama şimdiden kara kara düşünüyorum.O değil istifa etme gibi bir lüksünde yok
Ben birde çalışacağım hangi birine yetişeceğim bilmiyorum.
Allah kolaylık versin.

haklısın valla canım evde olmak daha yorucu

afiyet olsun şekerim

ivettt adım listeye eklenmiş şimdi iş heyecanla çekiliş gününü beklemeye kaldı ayyy çok heyecanlı

evet canııım harbiden cok heyecanlı yaaa gunlerde gecmez sımdı daha 28 i

ev hanımlıgı en zor meslek demişlerrr toplanıpda hep birlikte bi çay kahve iççek keşkem

evet canııım harbiden cok heyecanlı yaaa gunlerde gecmez sımdı daha 28 i

ev hanımlıgı en zor meslek demişlerrr toplanıpda hep birlikte bi çay kahve iççek keşkem

evet yaaa daha 12 gün var çekilişe neyse sayılı gün çabuk geçer çay kahve fikride güzzel aslında olmıcak bişi değil istesek yaparız
biz yeterki isteyelim

benide alırmısınız çekilişe :26::26:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…