Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
İnşallah tatlımmm

Yarın donu da alıppppp paketleri yapıyorum artıkkkk oleyyyyy
Süsler püsler melül melül bana bakıyo karşıdan, artık paketle biziii diye
bağrıyolar Zor tutuyorum kendimi

YAA ben hala bulamadım çamaşır sonunda dantelli alıp yollayacam galiba sadece çamaşırı bekliyorum bende paket kağıtları aldım bant aldım hediyeler tamam sayılır son bir iki parça son gün almam gerekli onları öyle bekliyorlar bir kaç kutu aldım hangisine sığarlarsa kutuya koyabilirim yada paketleriyle bırakabilirim panduf almak istedim garfili olandan mağazaya gidince sevmedim yakından çirkin duruyorlardı inşallah beğenir kurbanım onun için ne kadar çabaladığımı bilse belki uğrardı buralara

Telefonu 2 dakika şarja takim dedim biri aramışşşşş:26:
Kim ki acabaaaa, hem de İstanbul alan kodu:44:
Katilim mi yoksaaaaaa Hay Allahhhh merak ettimmmm:44:

Telefonu 2 dakika şarja takim dedim biri aramışşşşş:26:
Kim ki acabaaaa, hem de İstanbul alan kodu:44:
Katilim mi yoksaaaaaa Hay Allahhhh merak ettimmmm:44:

acaba benmiyim bilemedim ki

melez geçen sene çeklişte ben yoktum hatta böyle bir organizasyonda ilk defa oluyorum sen vardın sanırım geçen sene

Ben de istediğim gibi bulamadım canım malesef. En son bi mağazada güzel bikaç model buldum, salı günü devamı gelecek
dedi, yarın gidip bakıcam Süslü püslü olsun diye tuttturdum yaa şansıma hep düz modeller var
Hediyelerimi aldım ben de, belki 1 parça daha alabilirim Katilim fazla ayrıntılı anlatmamıştı kendini, umarım beğenir hediyelerini.

acaba benmiyim bilemedim ki

melez geçen sene çeklişte ben yoktum hatta böyle bir organizasyonda ilk defa oluyorum sen vardın sanırım geçen sene

Sen misin yoksaaaa itiraf ettttt
Ben de ilk defa katılıyorum çekilişe tatlım, zaten bu senekinden de son gün haberim oldu
Ama diğer bütün çekilişleri inceledim nasıl olmuş diye. Meraklı bennnnnnn

kesin katilim sensin anladım ben bunu
ne kadar özenirsen ne istersen bulamazsın ya öyle birşey aramasam hep gözüme çarparlar şimdi yer yarıldı içine girdi çamaşırlar
hele çamaşır ararken başıma gelenleri bir bilsen burası küçük yer mağazalar sayılı insanlar hep birbirini tanır aynı mağzaya her gün uğrayınca ve bakıp birşey almadan çıkınca sapık muamelesi görüyorum bakışlarında yakın zamanda almazsan dayak bile yiyebilirim

Sen misin yoksaaaa itiraf ettttt
Ben de ilk defa katılıyorum çekilişe tatlım, zaten bu senekinden de son gün haberim oldu
Ama diğer bütün çekilişleri inceledim nasıl olmuş diye. Meraklı bennnnnnn

bende inceledim hatta hediyelerden kopya çektim birinin fikri çok hoşuma gitti yollayacağım gün ondan alacam bende kurbanıma

Ayyyyyy gözümde canlandı resmennnnnn Çalışan kızlar fiskos yaparmış arkadan
"bu kız ne ayak yaaaa her gün gelip g string lere bakıyo. aman aman fazla yaklaşmayın "

Ayyyyyy gözümde canlandı resmennnnnn Çalışan kızlar fiskos yaparmış arkadan
"bu kız ne ayak yaaaa her gün gelip g string lere bakıyo. aman aman fazla yaklaşmayın "

evet evet duymak görmek hissetmek istemiyorum o bakışları sözleri ayyy rezilim ben ya

Evet canım güzel fikirler vardı, ben de bikaçını not ettim kenara köşeye

hangisini

evet evet duymak görmek hissetmek istemiyorum o bakışları sözleri ayyy rezilim ben ya

hangisini

Hediye fikri diil kız kutu ve paketle ilgili Ayrıca gördüm kiii kırılacak şeylerin çok iyi sarılması lazım, kırılmalar olmuş baya.
Kırılacak pek hediyem yok ama onları bi güzel sarmalicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…