Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
gecen hafta kotondan etek çeket almıştım lacivert okadar çok begenerek aldımkı daha fırsatım olmadı eşim onu gıy dıyor ama gıymıcem onu hala doyumsuz bı sekılde arayıştayım

sende şöyle bişi varmı canım zayıflayınca totodan bişi gitmiyo ama göğüsden gidiyor bende ya:KK31:

Normal canım o çünkü kilo verme üst taraftan başlar yani önce yüz, göğüs vs sonra göbek ve toto gider.
Ama bende tam tersi, yüzüm hep toparlak kalıyor, bacaklarım eriyor:KK1::KK1::KK1: Gerçi neyim doğruki bu
da ters olmasın:KK52:

Normal canım o çünkü kilo verme üst taraftan başlar yani önce yüz, göğüs vs sonra göbek ve toto gider.
Ama bende tam tersi, yüzüm hep toparlak kalıyor, bacaklarım eriyor:KK1::KK1::KK1: Gerçi neyim doğruki bu
da ters olmasın:KK52:

bacım valaha benim göğüsler gidiyo zayıflamak istiyorum göğüslerden gitcek diye boyuna yiyorum ya:KK52: dün bir buçuk iskender yedim:KK30:

gecen hafta kotondan etek çeket almıştım lacivert okadar çok begenerek aldımkı daha fırsatım olmadı eşim onu gıy dıyor ama gıymıcem onu hala doyumsuz bı sekılde arayıştayım

Ne güzel alternatifin varmış senın canım, en olmadı onu giyersin.
Benim kesin almam lazım ama nasıl bir şey alacağıma bile karar veremedim
henüz:44: Elbise de olabilir, şöyle payetli bir bluz ve tayt da olabilir,,
zaten ev partisi olacak

İyi geceler canımmm görüşürüzzz öpüyorummmm:KK16::KK16::KK16:

bacım valaha benim göğüsler gidiyo zayıflamak istiyorum göğüslerden gitcek diye boyuna yiyorum ya:KK52: dün bir buçuk iskender yedim:KK30:

Oy oy oyyy yarasın mı desem ne desemmmm bilemedim kiiii:KK1::KK1::KK1:
Göğüsler kilo alınca büyüyor, verince gitmiyor benim,, ilginççç:KK37:
Ama simitler ve totoooo:KK47: Offff offff. Gerçi bi tatlıyı bıraksam
belki gidecek de olmuyo kiiiiii:KK50:

Oy oy oyyy yarasın mı desem ne desemmmm bilemedim kiiii:KK1::KK1::KK1:
Göğüsler kilo alınca büyüyor, verince gitmiyor benim,, ilginççç:KK37:
Ama simitler ve totoooo:KK47: Offff offff. Gerçi bi tatlıyı bıraksam
belki gidecek de olmuyo kiiiiii:KK50:

bende şu dönerlere kebapları bıraksam ama bırakamıyorumki:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
bu arada trendyolu bitirdim sıra markofonide
ya bide kurbanıma noel baba göndercem de bulamadım her yeri gezdim ya:KK31:

bende şu dönerlere kebapları bıraksam ama bırakamıyorumki:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
bu arada trendyolu bitirdim sıra markofonide
ya bide kurbanıma noel baba göndercem de bulamadım her yeri gezdim ya:KK31:

Ben de watsons a geçtim:KK1: Güzel bişi bulursam yarın koşarım diyee
Nasıl bişi istiyosun ki canım biblo falan mı?

Son düzenleme:
Ben de watsons a geçtim:KK1: Güzel bişi bulursam yarın koşarım diyee
Nasıl bişi istiyosun ki canım biblo falan mı?

evet canım biblo noel baba yada onu bulamazsam hani böyle parlak toplar oluyo yaa ağaca asılanlar onlardan alıcam :KK49: paketim çok güzel olmalı çok şeker olmalııı:KK23:

evet canım biblo noel baba yada onu bulamazsam hani böyle parlak toplar oluyo yaa ağaca asılanlar onlardan alıcam :KK49: paketim çok güzel olmalı çok şeker olmalııı:KK23:

Noel babalı bibloları tepe home, boyner ve mudo da görmüştüm ama mudodan koşarak uzaklaşmıştım, baya tuzluydular:KK52::KK52:
Ben de tüller, hediye paketleri, kutular aldm ama henüz yapamadım paketlerimi eksik hediyem olduğu için:KK14: Seksü don bulamadımmmm:KK22:

melezgüzelim tatlım ben çıkıyorum benim gözler gidiyo hadi iyi geceler öptüm çookkkkkkkkk:KK49::KK49::KK49:

X