Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
KIZLAR KIRILCAK OLAN hedıyelerı nasıl yollucaksınız kutusuylamı yoksa kutusundan çıkarıp sıkı sıkı sarsak evdekı temız havlu veya mendıllerle sıkıştırmakmı ıyı kırılmaması yonunden:)))

İnce hışırtılı kağıtlar var canım, (hediye kutularının içine de serilen kağıtlardan, kırtasiyelerden bulabilirsin)
onunla 2 kez sarıp kutusuna koyarsan kırılmaz büyük ihtimal. Biz taşınırken bütün mutfak eşyalarını
o kağıtlarla sarmıştık Herhangi bir kağıt da aynı görevi görür gerçi.

Son düzenleme:
bıtane kutu ayarladım eger kutularınıda koyarsam yanına sıgmaz daha buyuk bı kutu bulayım barı:))ben kırılmaması ıçın tek tek ıyıce sarcak pıt pıtlardan da koyarım bışı olmaz herhalde

ayyy cnm bak bende merak ettım bızlerede duyur olurmu allahım hakkında hayırlısını yazsın:)))

bende bugun carsıya gıttım geldım akşam komsumla kızı geldı kahveye azcık lak lak ettık yorulmuşum bugun nerdeyse uyuyup kalcam:))

yarında yemege arkadasımız gelıcek eşi hamıle ne ıstıyorsa yaptım dolaba koydum bol bol yesın kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…