Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Ayyyyyyyy ilahiiii gızzz gülmekten gözümden yaş aktııııı
Akrepler de romantik olmaz mı ki kızzz, hiç odununa raslamadım:44:

sevgisini gösterme konusunda çok bonkör, tabi hak ettiğini düşünürse , şükür o konuda sorun yok.
kıskanç ama Allahtan orantılı bi kıskanclık , polis amcamlar gibi orantısız güç kullanmıyo
ama ama konu jestlere, süprizlere geldi mi odun sanırım hafif kalıyor

Hahahahahaaaa benim oduncum da öyleydi ama yavaş yavaş düzeliyor.
Başında cırlaya cırlaya pes ettirdim artık Eeee napalım şekerim çekicez,
şaka bir yana o da onların yapısı, yapacak fazla da bişey yok

Akrep erkeği mi? dinlen dinlen kaçççç

Benim eşim akrep, nasıl bi yapıları varsa herşeyde "ama benim yapım böyle, ama benim yapım bu" die gençliğimi tüketio adam resmen. bende boğayım inattan çatlıcam o öyle davrandığı zaman. Bide bencil olur tatlım bunlar, romantizmin "R"sini görmedim ben eşimde. ona sorsan romantizm ondan sorulur ama o kadar sadece, lafta yani. ama şimdi hakkını yemeyeyim dürüsttür, merttir, o gıcık olduğum yapısı var ya aslında onu da seviyorum çünkü bi karakteri var yani. kişiliği var adamın, ne dediyse o gerçekten.

Benim yapım bu anlayışı tüm erkeklerde var galiba tatlım yaaa Benim yay aşkımda da var-----dı kiiiii o kocaman
duvardan bir kaç delik açmayı başardım bennnn Umarım hep böyle kalırrrr

Son düzenleme:
benim burcum koç benimkinin de başşak hediye almayı falan sever ama yüzüne gözüne bulaştırır o kadar tüyo veririm hiç birini kapmaz illa açık açık sölicen yine de şükür düşünmesi yeter dimi

Son düzenleme:
benimki artık değişir 3 gün önce dogum günümde hediye yok,kutlama yok,süpriz yok
ağlayan bi minik var
en hassas noktası benim ağlamam, üzüldüğümü gördüğü için mecburen değişicek

en güçlü silahımız değil mi zaten ağlamak

en güçlü silahımız değil mi zaten ağlamak

yok her ağlamama kanmaz :) gözlerimden üzüldüğümü anlıcak öyle o günde çok üzüldüm zaten.
bi kerede saçlarımı kurutcam , yok yavaşmışım , oyalanıyomuşum bır bır bır fırçalıyo beni ama alışık değilim 32 yaşında kocaman kadınım,doldum doldum ağlamaya başladım ama görmüyo , sonra gene söyleniyo tamam be dedim bağırma yapıyom işte açsan açsın napim,burnumu çeke çeke tabe ,anam bi baktım peşimde dolanıyo aşkım gel ben kuruturum ağlama kıyamam, kücük cocukum sanki o özenle saçlarımı kuruttu taradı
ama an olur kavga ederken ağlama be dediklerini anlamıyom der yani anguscan işte

çokta odun değilmiş yaa kıyamam bak ne güzel kurutmuş saçları üzmek istemiyo ama istemeden yapıyo üzüldüğünü görünce de kıyamıyo demek

çokta odun değilmiş yaa kıyamam bak ne güzel kurutmuş saçları üzmek istemiyo ama istemeden yapıyo üzüldüğünü görünce de kıyamıyo demek

aynen öyle.
ben senin için değişmek istiyorum ama yapamıyorum diyoo .
değişmek derken kişisel özellikleri değil , bu ufak tefek şeyleri :)
değişcek zamanla artıkın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…