Makyaj Ürünleri Yeni yarışmamız başlıyor....

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bakın kızlar internetten birkaç makyaj araştırdım
renki göz makyajı hayvan temalı makyaj halloween makyajı süslü püslü desenli makyajlar taşlı tuşlu göz makyajı veya ombre dudak makyajı

var mı arttıran

Benim fikrim"Gotik Makyajı"

arkadaşlar aranızda tam yüz katılabilirim diyen varmı. kaç kişi çıkatr mesela. az ise artık yine göz,dudak diye açacağız yarışmayı

arkadaşlar aranızda tam yüz katılabilirim diyen varmı. kaç kişi çıkatr mesela. az ise artık yine göz,dudak diye açacağız yarışmayı

anket yapsanız ona göre net bir sonuç olmaz mı?
fotoğraf albüm bölümünde tam yüz herkes paylaşıyor bence vardır cesur arkadaşlar :)

anket yapsanız ona göre net bir sonuç olmaz mı?
fotoğraf albüm bölümünde tam yüz herkes paylaşıyor bence vardır cesur arkadaşlar :)
şimdi konsept için anket,
yüzmü sadece bir bölge içinmi anket. o kadar uzayacakki yarışmanın başlaması.

1. kleopatra makyajı.
  2. nude makyaj
  3. gotik makyaj
  4. 60 lar 70 ler dönem makyajı. (seçim kişiye kalsın. 80 ler vs.
  5. mezuniyet makyajı
  6. rockker makyajı
  7. ünlü makyajı
  8. bir renk seçilecek ve o renk kullanılarak yapılacak makyaj
  9. bir eklemede benden fantastik makyaj
  10. bunlar yüz makyajı için. birde dudak makyajıda olabilir. sırf dudak çekilecek. ruj ve kalem vs gloss. uygulanan ürünler yazılacak

Son düzenleme:
başka fikri olan varmı. yoksa anketi açacağım. sanırım tam yüz olayına katılan olmayacak. ben varım diyen çıkmadı hiç

Tam yüz katılabilirim tabiki seçilecek makyaja bağlı :) kendime yakışmayan türde bir makyajla katılmak istemem :) Benim önerim gotik makyaj veya tek renk kullanılarak yapılacak makyaj

Tam alintiliyorum yazıcam tel geldi, bence gotik yada sadece dudak veya göz makyajı olsun. Diyelim ki göz seçildi herkes serbest yapsın kim nasıl isterse yani.hadi kızlar biraz canlandiralim bu topigi nerdesiniiizzz

Bence 5. seçenek ya da düğün makyajı olabilir.

Dile getiren oldu mu bilmiyorum ..

Öncelike yarışma sistemi ile ilgili fikirlerimi paylaşayım

Yemek yarışmasında ki gibi üyeler kendi anlatımlarıyla uyguladığı makyajları yayınlayacak ise , öncelikle konuyu yarışma bölümüne açan arkadaşların ilk konusunu ; bizler görmeden senin onayından geçtikten sonra konunun genele açılmasından yanayım.

Bu özel mesajlarla önceden sana yazıp , sonra sen okey verdikten sonra değil de , senin işini kolaylaştırmak adına bölüm yöneticilerin konu onaylama sistemi gibi bir özellik getirilmesini diyorum , işin daha kolay olur, konu üzerinde düzenlemeleri yapar , konuyu öyle yayınlamak için sizlere bizlere onay sistemi gelse çok daha rahat olur. Tabi kazen abiye sormak lazım böyle bir uygulama getirilebilir mi..

Konsepte gelince..

Bence ilk konsept - Eyeliner Sürme Teknikleri

Kullanılacak ürünler- göz kalemi - eyeliner - rimel olmalı..

Kullanılan ürünlerin hangi marka ve fiyatları yazılmalı ..

Böylelikle bizler bin bir çeşit göz yapısına uygun en iyi duran eyeliner'ı seçer , ürünlerinde ne kadar kalitede ve kullanışlı olduğu hakkında fikir sahibi olur ve oylarız..

Benim fikirlerim bunlar ,

Yüz konusuna gelince , yüz bölgesini komple yayınlama gibi bir durum yok herhalde..
Eğer komple yüz görünmeyecek ise, mecbur bu şekilde parça parça konseptler yapılmalı derim..

Karar sizin , hayırlı olsun şimdiden yeni yarışma :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…