Makyaj Ürünleri Yeni yarışmamız başlıyor....

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yok makyaj nasıl olsun. fantastikmi mesela. kleopatra makyajımı,yada geyşa makyajımı vs..
bence ya kleopatra yada gotik tarzı bi makyaj olsun sonuçta diğer herşey normalde rahatça yapılabilen makyajlar ama bu durumda bence en marifetli ortaya çıkar aklıma böyle geldi belki bi işe yarar sevgilerrrrrr

erva147 biliyorsun canim sen nereye bennoraya :)) bu arada bnce herkes iatedgi tarz bi makyaj yapsın sonuçta bburada makyaj uzmanları olarak yarisilmayacak herkes en güzel yaptgi makyajı yapsın mezuniyet demissiniz mezuniyetten zaten hemen herkes kuaföre gidiyo sunu syle yap böyle yap demiceklerine göre bence gerek yok tabi benim düşünce bu :))

Aklıma gelenleri sayıyorum
Mezuniyet (tam zamanı)
Düğün(tam zamanı)
Arap makyajı (Değişik bir tarz)
Rock konseri (Bayılırım)

Geldikçe yazarım
Ama aşama aşama cekme konusunda bende bilemedim

Aklıma gelenleri sayıyorum
Mezuniyet (tam zamanı)
Düğün(tam zamanı)
Arap makyajı (Değişik bir tarz)
Rock konseri (Bayılırım)

Geldikçe yazarım
Ama aşama aşama cekme konusunda bende bilemedim
gelini yaptık. bu dediklerinde hoş. ben bu seçenekjleri alıp bir anket açacağım.
bu arada sadece göz olarakmı tam yüz mü onada karar verilmesi lazım

Öncelikle yeni yarışma hayırlı uğurlu olsun okypeteciğim
canım kimsenin tam yüz resmini koyacağını sanmıyorum ama olacaksada mesela kendimizi bir ünlüye benzeten tarz bir makyaj olabilir,mesela kim kardashian veya adriana lima makyajı gibi yada bir renk tonu seçilerek göz makyajı da olabilir mesela altın rengi gibi,tabii renk seçenekleri çoğaltılabilir,gölgeli göz makyajı olabilir,gotik makyaj olabilir yada çizgi film karekteri olabilir,yada sadece dudak makyajı olabilir,aklıma şimdilik bunlar geliyor aklıma geldikçe yazarım,sevdim ben bu işi

60 yıllar makyajı olsun..yada sadece 60 yıllar göz makyajı
bence de harika bir fikir,60lar yada 70 ler süper olur

Keske yemek olsaydı ben yemek yarışmasını bekliyorum
cimcimem ayın 15 inde ramazan sofraları yarışması başlıyor,hazırlığını yap
Mezuniyet makyajı olabilir konsept; tam da zamanı. :)
güzel fikir ama benim gibi üniversiteyi bile 13sene önce bitirmiş orta yaş gurubu ne yapacak

bence ya kleopatra yada gotik tarzı bi makyaj olsun sonuçta diğer herşey normalde rahatça yapılabilen makyajlar ama bu durumda bence en marifetli ortaya çıkar aklıma böyle geldi belki bi işe yarar sevgilerrrrrr
aa evet bende aynı şeyi yazdım şimdi,aynı şeyi düşünmüşüz,gotik bencede olabilir

Pin up yapalım ya en bayıldıgım makyaj tarzı
Hatta saçla birlikte bile olabilir.

Heyy pin-up girlssss

Yamukcum inş midem iyi olursa yapacağız bişiler. ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…