Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

çok hoş terlikler tam benlik ama bir sorunum var benim ayaklarım küçük 35 numara giyiniyorum sizin terlikler de diğer markalar gibi 36 dan başlıyor derdimin çaresi var mı ben evde terliksiz gezemeyen biriyim aynı zamanda ortapedik olacak bütün kriterler tamam numara yok eğer varsa çok mutlu olacağım :çok üzgünüm:

804797qm8.jpg
8047-97 36-40 numaraları mevcuttur aynısından beyaz renkli 38 numarasıda vardır.

803297jq0.jpg
8032-97 40 numarası mevcuttur.

Bunları beğendim 36 numarası da varsa tamamdır...Hepsi güzel ve iddalı,kalitesi burdan belli oluyor..Özellikle camel renkleri çok hoşuma gitti..

Ayrıca bu seçtiğim modelde ki topuk kısımda tam benlik..Ne yüksek ne alçak..Gayet spor geldi bana çünkü ben spor giyim tarzı olan bi bayanım..
Arkadaşlarım işleriniz de kolaylıklar diliyorum..Allah bol kazançlar ve bol paralar nasip etsin..

Kolay gelsin..

Son düzenleme:
sevgili arkadaşlarımız

cuantumm,
canım elifim,
bidenem munem,
dıptısım ve anneciğinin ,
ve suprioulsworld'ün teyzoşunun ,
terlikleri bugün yola çıktılar,
carla verde'lerini en güzel günlerinde güle güle giymeleri dileğiyle bizi tercih ettiğiniz için kucak dolusu sevgi ve saygılarımızı sunarız.a.s. :enbuyukkk:

uzmanım canımcım, ben bunuyorum zannumca :nazar:
senin adını yazmayı unutmuşum defterime o yüzden yarına kaldı senin terliğin balım kusuruma bakma olurmu:eek:

çok hoş terlikler tam benlik ama bir sorunum var benim ayaklarım küçük 35 numara giyiniyorum sizin terlikler de diğer markalar gibi 36 dan başlıyor derdimin çaresi var mı ben evde terliksiz gezemeyen biriyim aynı zamanda ortapedik olacak bütün kriterler tamam numara yok eğer varsa çok mutlu olacağım :çok üzgünüm:

beğenileriniz ve ilginiz için teşekkürler,
malesef 35 numara terlik mevcut değil eğer 36'ya yakınsa ayağınız aşağıda fotosunu koyduğum terliğin yanlarında ayarlamak için uygun yerleri var bu modelin 36 numarasını alıp gerekli ayarlamayı yapabilirsiniz.
sevgiyle kalın.

954551sc0.jpg
9545-51

Geldi bugün Sergüm harika .Kızlar tavsiye ederim gerçekden kaliteliler.Tabanı vs çok güzel

Sergüm,
iyi dileklerin için çok teşekkür ederim gülüm
dün öğleden sonra terliklerim geldi,işin gerçeği sadece fotoğraflarını gördüğüm Carla Verde'lerin ayakta rahat ve şık durup durmayacağı konusunda hafif bir panik yaşadım desem yalan olmaz çünkü 36 numara giyiyorum ve özellikle terliklerin üst bant kısmı çoğunlukla ayaklarıma tam oturmaz ve mutlaka bir bolluk olur,bu da beni rahatsız eder ama gelir gelmez ayağıma giydiğim terliklerin hem rahatlığı hemde şık görüntüsü beni cezbettia.s ayaklarımı çok güzel sardı,sanki benim için özel tasarlanmış gibi,tabanı yumuşak olduğu için ayakların rahat etmesini sağlıyor,ister evde ister dışarda rahatça kullanılabilecek kalitedeki Carla Verde'ye ve beni bu markayla tanıştıran Sergüme nazlımmm kardeşime çok çok teşekkür ederim.
Yakın gelecekte Anneler Günü kutlanacak,şahsen ben annemin tombiş ayaklarına bir çift Carla Verde almayı düşünüyorumkaydirigubbakcemile3

Geldi bugün Sergüm harika .Kızlar tavsiye ederim gerçekden kaliteliler.Tabanı vs çok güzel

elüfüm yerüm senücokacimcoook, cicişim güle güle giy terliklerini en güzel günlerinde sağlık ve mutluluk içinde,:1hug:

Sergüm,
iyi dileklerin için çok teşekkür ederim gülüm
dün öğleden sonra terliklerim geldi,işin gerçeği sadece fotoğraflarını gördüğüm Carla Verde'lerin ayakta rahat ve şık durup durmayacağı konusunda hafif bir panik yaşadım desem yalan olmaz çünkü 36 numara giyiyorum ve özellikle terliklerin üst bant kısmı çoğunlukla ayaklarıma tam oturmaz ve mutlaka bir bolluk olur,bu da beni rahatsız eder ama gelir gelmez ayağıma giydiğim terliklerin hem rahatlığı hemde şık görüntüsü beni cezbettia.s ayaklarımı çok güzel sardı,sanki benim için özel tasarlanmış gibi,tabanı yumuşak olduğu için ayakların rahat etmesini sağlıyor,ister evde ister dışarda rahatça kullanılabilecek kalitedeki Carla Verde'ye ve beni bu markayla tanıştıran Sergüme nazlımmm kardeşime çok çok teşekkür ederim.
Yakın gelecekte Anneler Günü kutlanacak,şahsen ben annemin tombiş ayaklarına bir çift Carla Verde almayı düşünüyorumkaydirigubbakcemile3

canım munecim, sizlerden gelen bu güzel sözler size verdiğimiz sözünde tasdiki olmuş oluyor ve bu bizi çok mutlu ediyor ,
sevgili anneciğininde tombiş ayakları çok rahat edecek eminim onun pamuk ellerinden öperim, selam ve sevgilerimi ilet lütfen a.s.

terliklerini en güzel günlerde sağlık ve mutluluk içinde giymeni dilerim ve seni en kocamanından öperim canım arkadaşım:1hug:

Son düzenleme:
annemle ben hala bekliyorum cokacimcoook
henüz elimize geçmedi senağlama
merakdan deliricem hihoyyyt

sergücüm terliklerim ğeldi canımk teşekür ederim çok rahat gerçekten,hiç yabancılık çekmedi ayaklarım sanki ilk defa ğgiyiniyorum hissine kapılmadım canım sağolasın.

sergücüm terliklerim geldi canım teşekür ederim çok rahat gerçekten,hiç yabancılık çekmedi ayaklarım sanki ilk defa giyiniyorum hissine kapılmadım canım sağolasın.

sevgili cuantumm , terlikleri beğenmene çok sevindim çok doğru bir tesbitte bulunmuşsun carla verde terlikler bir çorap gibi ayağı sarar ve ayağınıza özel yapılmış hissi uyandırıyor.
güle güle en güzel günlerinde sağlık ve mutluluk içinde giymeni dilerim.
sevgilera.s.

ben heyecanla topuklu modelleri bekliyorum onları ne zaman göstereceksiniz acaba

ben heyecanla topuklu modelleri bekliyorum onları ne zaman göstereceksiniz acaba

sevgili barçman, carla verde'de genel olarak ithalata ağırlık veren bir firma ve gelen istek üzerine 2009 da bu modellerin ağırlık kazandığı görülmüş.
hem bu nedenle hemde anneler günü yaklaştığı için üretim bu modeller üzerinde yoğunlaştı.
ama mayıs sonu haziran ortası yeni modellerinde gelme ihtimali olacak .

bu vesileyle şunuda belirtmeliyim fiyatlar böyle olmayacak bu fiyatlar mart sonuna kadar geçerli,

sevgiyle kal değerli arkadaşım a.s.

Benim Teyzoş' un da terlikleri bugün geldi benimkini görmüştü vurulmuştu zaten kendisi değişik rengini getittirdi çooook çoooook beğendi yürüyorum ayağımda terlik yokmuş gibi çok rahat dedi. Çok teşekkürler Sergüzeştcim. İyi satışlar, bol kazançlar. a.s.

Son düzenleme:
Evet bir an önce terliklerinizi sipariş edin,hiç bir arkadaşımız ben bu terliklerden memnun kalmadım demedi.demeyecekte.
Hele sezonu geldiğinde sizlere uyguladığımız fiyat avantajını da farkettıgınızde, daha da mutlu olacaksınız.

Son düzenleme:
825097pr5.jpg
8250-97

Sergücüğüm kaydirigubbakcemile2
38 numara aynı renk
Bu mudur? budur............
hihoyyyt

slm çok güzel modeller fiyatlarda iyiymiş yalnız bende topuklu modeller geldiğinde haberdar edilirsem çok memnun olurumdelikafadulden satışlarınız hayırlı olsun bol kazançlar dilerim bütün kk hanımları ve çalışanları kandiliniz mübarek kadınlar gününüz kutlu olsuna.s.

X