Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

sevgili Editoryal ve arkadaşlarının Carla Verde'leri yola çıkdı , güle güle ve en güzel günlerinde giymelerini diliyoruz.
ödemelerini anında gerçekleştirdikleri ve iki ay süreyi beklemedikleri içinse ayrıca teşekkür ederiz.
bizlere olan güveni boşa çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz.
sevgiler.

sergücüm benim siparişim ne oldu...elinizde 38 numarası var mı?

825097pr5.jpg

bu terliği kayınvalidem için sipariş veriyorum....38 numara

kendim için topuklu modelleri sabırsızlıkla bekliyorum :eek:klava:

hayırlı satışlar diliyoruma.s.

sardunyam bu terlikmi istediğin, bana adresini özelden bildir tatlımcım:1rolleyes:

sergücüm kayınvalidem yanımda ..şimdi beğendiğim modeli göstermeden kendisine seçtirdim....farklı bir modeli tercih etti...mümkünse bunun 38 i olabilirmi?

804797qm8.jpg

görünümlerini çok beğendi...çok rahat görünüyor dedi...şeker hastası ve kilolu olduğundan ayakkabı ve terlik seçimi kendisi için çok önemli...eğer göründükleri kadar rahatlarsa iyi bir müşteri kazandınızyerimseniben

canım o modelin 38 numarası sadece beyaz olarak mevcut ama taba renkli olarak 38 numara şu modelimiz var ..

804697zz8.jpg

kayınvalideceğinin ellerinden öperim benim kayınvalidemde şaker hastası biliyorum ne zor olduğunu .hiç kuşkunuz olmasın zaten terlikleri giyince ne kadar sözümüzün arkasında olduğumuzu anlayacaksınız kaldıki eğer rahatsızlık verirse ki hiç sanmıyorum ürünümüzü geri alma taahhüdümüzde geçerlidir.
çok selamlarımı söyle kayınvalidene , lütfen bu modelede bir baksın şimdilik bunlar var malesef:çok üzgünüm:

canım o modelin 38 numarası sadece beyaz olarak mevcut ama taba renkli olarak 38 numara şu modelimiz var ..

804697zz8.jpg

kayınvalideceğinin ellerinden öperim benim kayınvalidemde şaker hastası biliyorum ne zor olduğunu .hiç kuşkunuz olmasın zaten terlikleri giyince ne kadar sözümüzün arkasında olduğumuzu anlayacaksınız kaldıki eğer rahatsızlık verirse ki hiç sanmıyorum ürünümüzü geri alma taahhüdümüzde geçerlidir.
çok selamlarımı söyle kayınvalidene , lütfen bu modelede bir baksın şimdilik bunlar var malesef:çok üzgünüm:

tatlım çok beğendi:asigim:...sabırsızlıkla bekliyoruz :1hug:

çok teşekkürler sergücüm..iyi çalışmalar bebişimmŞeniza.s.

Sevgili arkadaşım,bizden alacağın terlikler esneme yaparsa senden para almayacağız.ve kullanımındaki sağlamlığı ve rahatlığı buraya yazman bizim içinde çok iyi olur.istediğin modelleri belirt ,hemen denemeye geçelim.diğerleri ne zaman gelir bilemiyorum.hoşçakal

kaydirigubbakcemile5İLGİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM :1hug:,

BENİM İSTEDİĞİM MODELLER

37 NUMARA
9520-50 (SİYAH)
9520-56 (KREM)

SERGÜDE BENİM MSN ADRESİM VE TELEFONUM VAR, ÖDEMEYİ NASIL YAPACAĞIZ? O KONUDADA BİLGİ VERİRSEN SEVİNİRİM.

ADRESİMİ ÖZELDEN SERGÜYEMİ ATAYIM??

SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile5İLGİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM :1hug:,

BENİM İSTEDİĞİM MODELLER

37 NUMARA
9520-50 (SİYAH)
9520-56 (KREM)

SERGÜDE BENİM MSN ADRESİM VE TELEFONUM VAR, ÖDEMEYİ NASIL YAPACAĞIZ? O KONUDADA BİLGİ VERİRSEN SEVİNİRİM.

ADRESİMİ ÖZELDEN SERGÜYEMİ ATAYIM??

SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM

kalişim özelden gerekli bilgileri atayım sana..
zevklü avratsın vesselam delikafadulden
güzel seçim bende ilk o modelden kullandım ,anlatamam cicim acaip rahat ve hafif sanki ayağında terlik yok bir o kadarda hoş duruyor pişman olmuycan yafriim:nazar:
, sana sergü sözü:lepi:

kalişim benim ufaklık cebi bloke etti bütün rehberim silindi o yüzden kimseye ulaşamıyom bir ara özelden gene versen telini bana

Son düzenleme:
kalişim özelden gerekli bilgileri atayım sana zevklü avratsın vesselam delikafadulden
güzel seçim bende ilk o modelden kullandım ,anlatamam cicim acaip rahat ve hafif bacım sanki ayağında terlik yok bir o kadarda hoş duruyor pişman olmuycan yafriim:nazar:
, sana sergü sözü:lepi:

CANIMCIM SANA ÖZELDEN MESAJ ATTIM ADRESİM VE İŞ TELEFONUMU YAZDIM,

SENİN SÖZÜNE GÜVENMİYCEMDE KİME GÜVENECEM DATLUM a.s

kızlar terlikler bugün elime geçti 3 arkadaş aldık ve çok beğendik çok teşekkür ederim,

kızlar terlikler bugün elime geçti 3 arkadaş aldık ve çok beğendik çok teşekkür ederim,

Sevgili arkadaşım çok teşekkür ederiz.İlk müşterimiz olmanız ve sizi mutlu etmek bizim için çok önemli.
3 taneyı birden talep etmeniz,parasını hemen ödemeniz ise bir başka mutluluk.
Bizlere ve Carla Verde ye güvendiğiniz için ayrıca teşekkürler.
Sizden buraya yazmanızı isteyeceğim bazı şeyler olacak ,yazarsanız mutlu oluruZ.
Şöyleki,ürün talebi anında kafanızda bazı sorular olduğunu tahmın ediyorum.Acaba nasıllar?,resimde görüldükleri kadar güzel mi?,Ayagıma denk gelecek mi?,Zamanında terlikler elimize geçer mi?Kullanımları nasıl rahatmı,Ayaga oturuşu ısmarlama bir ürüne göre problem yarattır mı?.Kalitesini hemen belli ediyor mu?
Bunun ve benzeri soruların cevaplarını buraya yazmayı sağlarsan eminiz ki bir çok arkadaşımızı yüreklendirirsiniz.
Hoşçakalınız,Carla Verdelerinizi iyi günlerde giyiniz.
Nazlımmm ,,Sergü

şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Son düzenleyen: Moderatör:
o kadar kararsız kaldımk anlatamam
benim yakın bi akrabamda şeker hastası ve ben ğeçensene ona terliklerini sormuştum doktor bu terlikleri önerdi demişti ben çok beğenmiştim onda 2 çift vardı siyah ve beyaz olmak üzere aradım sordum carla verde dedi markası ve çok memnun.bende habire fikir değiştirip diyorum seçenek çok olunca .ben tekrar baştan bakıp tekrar sipariş edeceğim.mümkünse

tamamdır arkadaşım biz buradayız, her zaman bekleriz .
sevgiyle kal a.s.

yaaaa ilk müşteriniz benim yaaaa
benim terlikim sergümde :)
sergümle buluşunca alcam terlikimi

yaaaa ilk müşteriniz benim yaaaa
benim terlikim sergümde :)
sergümle buluşunca alcam terlikimi

Aaaa haklısın canım,senin terliklerin Sergüde,Ama arkadaşlarımızTERLİKLERİ ilk gönderdiğimiz ve ilk parasını aldığımız canlarımız.
ikinizde birinciliği paylaşıyorsunuz.sagolun varolun.
Sizleri çok seviyoruz..

Sevgili carla verde dostu ,

spuriousworld
sardunya_zakkum
Kahve Delisi
Kalimera

arkadaşlarımızın terlikleri cuma günü yola çıktılar büyük ihtimal bugün ellerinde olacakdır.
terliklerini en güzel günlerinde sağlık ve mutluluk içinde giymelerini diliyoruz.
sevgiler.

Sevgili carla verde dostu ,

spuriousworld
sardunya_zakkum
Kahve Delisi
Kalimera

arkadaşlarımızın terlikleri cuma günü yola çıktılar büyük ihtimal bugün ellerinde olacakdır.
terliklerini en güzel günlerinde sağlık ve mutluluk içinde giymelerini diliyoruz.
sevgiler.

çok teşekkürler canımmm benimmmŞeniza.s.

sergücüğüm kayınvalidemin eline geçer geçmez gidip bizzat kontrol edip terlik hakkında ki yorumumu buraya yazacağım canım hiç merak etme:1hug:

çok teşekkürler canımmm benimmmŞeniza.s.

sergücüğüm kayınvalidemin eline geçer geçmez gidip bizzat kontrol edip terlik hakkında ki yorumumu buraya yazacağım canım hiç merak etme:1hug:

sardunyam bu konuda ne kadar düşünceli olduğunu biliyorum :1hug:,
hiç şüphem yok ki bundan sonrada bizleri yalnız bırakmayacaksınız,
sizden gelen her türlü yorum ve düşünce bizim için çok önemli.
canımcım kaynonoşun :jeyyar: en güzel günlerinde sağlık ve sıhhatle giysin inşallah.
çok teşekkür ederim ilgin va alakan için.
sevgiler:asigim:

:enbuyukkk:

SERGÜŞÜM TERLİKLERİM GELDİ, ÇOK TEŞEKKÜREDERİM CANIM BENİM kaydirigubbakcemile5,

GİYDİM DENEDİM, HARİKA, ÇOK RAHAT, ÇOK ŞIK, İNŞALLAH GİYDİKCE GENİŞLEME OLMAZ, BAYILDIM BEN BUNLARA, TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM CANIM, ÖPTÜM SENİ KOCAMAN :1hug:..

SERGÜŞÜM TERLİKLERİM GELDİ, ÇOK TEŞEKKÜREDERİM CANIM BENİM kaydirigubbakcemile5,

GİYDİM DENEDİM, HARİKA, ÇOK RAHAT, ÇOK ŞIK, İNŞALLAH GİYDİKCE GENİŞLEME OLMAZ, BAYILDIM BEN BUNLARA, TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM CANIM, ÖPTÜM SENİ KOCAMAN :1hug:..

kalişim çok sevindim zuzum :1hug:
güle güle , en güzel günlerinde sağlıkla giyersin inşallah.:Saruboceq:
canım aynı model benim 1 aydır ayağımda hiç çıkarmıyorum, kesinlikle en ufak bir genişleme olmadı olsada çözüm bizde merak etme:jeyyar:

X