Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

benimkilerde geldiiiiii:sm_cool:
gerçektende güzelmiş..

ayağı sarışı rahatlığı süper:lepi:

ben 36 n. almıştım teredütlerim vardı ama ayağıma giydiğimdede bu tereddütlerin

boş olduğunu gördüm..birde burda bu tip terlikler 2 katı fiyata satıldığı için(geçen

yaz 49 tl ye aldım bi benzerini)acaba kalite farkımı var diye düşünmüştüm ama

terlikler gerçekten çok kaliteli sitedeki arkadaşlar sonuna kadar güvenebilirler:lepi:

ayrıca yaza kadar bütün renklerini almayı düşünüyorum

teşekkürlerrrra.s.size güvenebileceğimi biliyordum :hooray::enbuyukkk:

sevgili kahve delisi terlikleri beğenmene çok sevindimhihoyyyt ,
carla verde'lerini en güzel günlerinde sağlık ve mutluluk içinde giyip eskitmeni dilerim :1hug:
biz buradayız canım yine bekleriz.
sevgiler.a.s.

sergücüm terlik bugün daha doğrusu dün gelmedi....bugün mutlaka gelir diye düşünüyorum...kayınvalideme notunu ilettim tatlım :1hug:Şeniz

803297jq0.jpg

beyazıda bu rtengide güzel ama ben nasıl alıcaz bilmiyorumki:)

mrb elifcim ben senden dolgu tapuklu yaza kulaana bıleceğım şık ya beyaz yada sıyah 35 numara bu terlık ayakkabı farkemez onların resmını de gösterebılırmısın reca etsem:)

Sergüzeştcim terliğim bugün geldi. Çok beğendim. Kalitesi, görselliği, rahatlığı
tam istediğim gibi. Topuklu olmasına rağmen çok hafif ayağımda ağırlık yapmıyor. Yakın zamanda farklı bir model ve rengini isticem. Tekrar teşekkür ediyorum.
İyi satışlar, bol kazançlar. Sevgiler...

Sergüzeştcim terliğim bugün geldi. Çok beğendim. Kalitesi, görselliği, rahatlığı
tam istediğim gibi. Topuklu olmasına rağmen çok hafif ayağımda ağırlık yapmıyor. Yakın zamanda farklı bir model ve rengini isticem. Tekrar teşekkür ediyorum.
İyi satışlar, bol kazançlar. Sevgiler...

değerli arkadaşım terliğini en güzel günlerinde sağlık ve mutluluk içinde kullanmanı dileriz,
biz her zaman buradayız yine bekleriz,
sevgilera.s.

sergücüm canısı terlik bugün gelmiş...ben henüz görmedim tatlım...fakat kayınvalidem aynen fotoğraflar göründüğü kadar hatta daha da rahat olduğunu söyledi...yarın akşam ve cumartesi orda olacağım için bugün görmeye gitmedim...ordan netten de yazarım kendi şahsi yorumumu....

arkadaşlar şimdi sergilenen satışta ki ürünler benim tarzıma da uygun olmamasına rağmen hem yerli malına ülke ekonomisine katkıda bulunmak hem de eşimi dostumu akrabamı sevindirmek hediye etmek amacıyla satın aldım...

20 tl + 3 tl kargo= 23 tl nedir ki....sanırım hepimizin imkanları buna müsait...acizane tavsiyem annenize kayınvalidenize teyzenize hediye etmek için birer tane almakla siz batmazsınız fakat ülke ekonomisine katkıda bulunmakla kalmayıp sevdiğiniz birilerini mutlu edersiniz.

mrb elifcim ben senden dolgu tapuklu yaza kulaana bıleceğım şık ya beyaz yada sıyah 35 numara bu terlık ayakkabı farkemez onların resmını de gösterebılırmısın reca etsem:)

merhaba sndy terliklerimiz 36 numaradan 40 numaraya kadardır, 1. sayfadaki modellerimiz şu an için satışda olan ürünlerimizdir.
ilgin için teşekkür ederiz.
sevgiler.

sergücüm canısı terlik bugün gelmiş...ben henüz görmedim tatlım...fakat kayınvalidem aynen fotoğraflar göründüğü kadar hatta daha da rahat olduğunu söyledi...yarın akşam ve cumartesi orda olacağım için bugün görmeye gitmedim...ordan netten de yazarım kendi şahsi yorumumu....

arkadaşlar şimdi sergilenen satışta ki ürünler benim tarzıma da uygun olmamasına rağmen hem yerli malına ülke ekonomisine katkıda bulunmak hem de eşimi dostumu akrabamı sevindirmek hediye etmek amacıyla satın aldım...

...sanırım hepimizin imkanları buna müsait...acizane tavsiyem annenize kayınvalidenize teyzenize hediye etmek için birer tane almakla siz batmazsınız fakat ülke ekonomisine katkıda bulunmakla kalmayıp sevdiğiniz birilerini mutlu edersiniz.

sardunyacım öncelikle bu güzel düşüncelerin ,sonrasında desteğin için çok teşekkür ederim ,
sevgili kayınvaliden terliğini en güzel günlerinde güle güle giysin.
sevgiyle kal canım arkadaşıma.s.

Kızlar kusura bakmayın kaçıramam iki tane birden ısmarladım :)bakalım nasıl gelince yorumlarız:)

sergücüm canımm dün akşam carla verde terliği gördüm ve çok şaşırdım....inan çok şaşırdım....tamam rahat olmasını bekliyordum ama bu kadar rahatını beklemiyordum....rahat ....yumuşacık...şık....

kayınvalidem baharı yazı bekleyememiş evin içinde giymeye başlamış bile....

üstelik fotoğraf da göründüğünden çok daha şık görünüyor....bu o terlik mi diye tereddüte düştüm şimdi baktım aynı terlik...yani en son siparişi onayladığım terlik...

ve sevgili KK hanımları daha önceki mesajımı tekrarlamak istiyorum;....arkadaşlar şimdi sergilenen satışta ki ürünler benim tarzıma da uygun olmamasına rağmen hem yerli malına ülke ekonomisine katkıda bulunmak hem de eşimi dostumu akrabamı sevindirmek hediye etmek amacıyla satın aldım...

sanırım hepimizin imkanları buna müsait...acizane tavsiyem annenize kayınvalidenize teyzenize hediye etmek için birer tane almakla siz batmazsınız fakat ülke ekonomisine katkıda bulunmakla kalmayıp sevdiğiniz birilerini mutlu edersiniz.

sergücüm canımm dün akşam carla verde terliği gördüm ve çok şaşırdım....inan çok şaşırdım....tamam rahat olmasını bekliyordum ama bu kadar rahatını beklemiyordum....rahat ....yumuşacık...şık....

kayınvalidem baharı yazı bekleyememiş evin içinde giymeye başlamış bile....

üstelik fotoğraf da göründüğünden çok daha şık görünüyor....bu o terlik mi diye tereddüte düştüm şimdi baktım aynı terlik...yani en son siparişi onayladığım terlik...

ve sevgili KK hanımları daha önceki mesajımı tekrarlamak istiyorum;....arkadaşlar şimdi sergilenen satışta ki ürünler benim tarzıma da uygun olmamasına rağmen hem yerli malına ülke ekonomisine katkıda bulunmak hem de eşimi dostumu akrabamı sevindirmek hediye etmek amacıyla satın aldım...

sanırım hepimizin imkanları buna müsait...acizane tavsiyem annenize kayınvalidenize teyzenize hediye etmek için birer tane almakla siz batmazsınız fakat ülke ekonomisine katkıda bulunmakla kalmayıp sevdiğiniz birilerini mutlu edersiniz.

Sevgili Sardunya ablam,yazılarınızda ki mutluluk ve samimiyet ,ve önerileriniz bizler için çok önemli.sagolasın.
Aslında ,ürünlerimizi alan ve alacak olan tüm arkadaşlarım şunu bilsinler;Aynı mutluluk haykırışlarını onlarda atacaklar.bunun garantısını veriyorum.Rahatlık ve dayanıklılık her an için ayaklarınızda hissedeceğiniz hissiyatlar olacak.eeee birde fiyatındaki avantaj,geriye ne kaldıkı ablalarım,hadı annelerinize (tabiki kendinize de)bir an önce hediye olarak almaya başlayın..

Sevgili Sardunya ablam,yazılarınızda ki mutluluk ve samimiyet ,ve önerileriniz bizler için çok önemli.sagolasın.
Aslında ,ürünlerimizi alan ve alacak olan tüm arkadaşlarım şunu bilsinler;Aynı mutluluk haykırışlarını onlarda atacaklar.bunun garantısını veriyorum.Rahatlık ve dayanıklılık her an için ayaklarınızda hissedeceğiniz hissiyatlar olacak.eeee birde fiyatındaki avantaj,geriye ne kaldıkı ablalarım,hadı annelerinize (tabiki kendinize de)bir an önce hediye olarak almaya başlayın..

vallahi ne yalan söyleyeyim şaşırdım, satış rekorları kırmanızı bekliyordum....

20 + 3 = 23 tl gibi bu kaliteye çok güzel bir fiyat ve KK nın garantisi altında...cidden çok şaşırdım talep azlığına...

hayır yani olabilir zevkimize tarzımıza uymamış olsa dahi ailemizden akrabalarımızdan birisine hediye edebiliriz...

acaba diyorum adres vermek istemedikleri için olabilir mi?

Sergüzeştcim benim terliği teyzem gördü anında vuruldu benimkini denedi rahatlığı da çok hoşuna gitti o da ben de isterim aynısının siyahını bir numara büyüğünü diyor.hihoyyyt Benim adıma ve adresime yollayabilir misin?
Çok teşekkür ediyorum şimdiden. Sevgiler a.s.a.s.

şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Son düzenleyen: Moderatör:
vallahi ne yalan söyleyeyim şaşırdım, satış rekorları kırmanızı bekliyordum....

bu kaliteye çok güzel bir fiyat ve KK nın garantisi altında...cidden çok şaşırdım talep azlığına...

hayır yani olabilir zevkimize tarzımıza uymamış olsa dahi ailemizden akrabalarımızdan birisine hediye edebiliriz...

acaba diyorum adres vermek istemedikleri için olabilir mi?

sardunyacığım sebebin bu olduğunu sanmıyorum, binlerce üyesi ve eşsiz zengin bir içeriğe sahip olan Kadınlar Kulübümüzde sanırım arkadaşlar vakit bulup da buraya bakamıyorlar kaydirigubbakcemile3..

Sergüzeştcim benim terliği teyzem gördü anında vuruldu benimkini denedi rahatlığı da çok hoşuna gitti o da ben de isterim aynısının siyahını bir numara büyüğünü diyor.hihoyyyt Benim adıma ve adresime yollayabilir misin?
Çok teşekkür ediyorum şimdiden. Sevgiler a.s.a.s.

değerli arkadaşım, bize duyduğunuz güvene karşılık sizlere mahcup olmadığımız ve sizleride mahcup etmediğimiz için çok mutluyuz :lepi:,
en kısa zamanda teyzeciğinde carla verde'sine kavuşacak ,güle güle ve en güzel günlerinde giymesini temenni ederiz.
beğenileriniz ve ilginiz bizlerin en büyük kazancıdır.
saygı ve sevgiyle kalına.s.

X