Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

701898.jpg
7018-98 38 numarası mevcuttur

CANIMIN İÇİ SANA 2 SORUM OLACAK

1- TEK BU RENGİMİ VAR:uhm:

2- NİYE 37 Sİ YOK:sm_confused:

SEN ŞİMDİ BANA SÜPRİZ YAPIP 37 VAR DİYORMUŞSUN:sm_cool:

yakında beyaz,kahverengi,ve bej renklerinden de olacak..biraz bekleyın.onlarda 37 numara olacak.elimizde kalmadığından yok.hoşçakal..

825097pr5.jpg
8250-97

Nihayet terliğime kavuştumhihoyyyt sergücüğümün yolladığı paket işyerime geldi büyük bir heyecanla açtım masanın altında hemen ayağıma giydim sanki benim ayağıma özel yapılmış o kadar kalıbı ayağıma uydu, yumuşacık ve o kadar rahat ki sanki ayağımda yok gibi, emeği geçenlerin eline sağlık... a.s.

Sergücüğüm'e ve nazlım'a sonsuz teşekkürler, hayırlı işler bol kazançlar diliyorum....
a.s.:nazar:

825097pr5.jpg
8250-97

Nihayet terliğime kavuştumhihoyyyt sergücüğümün yolladığı paket işyerime geldi büyük bir heyecanla açtım masanın altında hemen ayağıma giydim sanki benim ayağıma özel yapılmış o kadar kalıbı ayağıma uydu, yumuşacık ve o kadar rahat ki sanki ayağımda yok gibi, emeği geçenlerin eline sağlık... a.s.

Sergücüğüm'e ve nazlım'a sonsuz teşekkürler, hayırlı işler bol kazançlar diliyorum....
a.s.:nazar:

değerli arkadaşım sizlerden gelen bu güzel haberler bizleride öyle mutlu ediyorki kaydirigubbakcemile5
doğru yolda olduğumuzun göstergesi bu harika yorumların için çok teşekkür ederiza.s..
nazlımmm ve sergü

nazlımmm hayatım şu topuklu modelleriniz ne zaman çıkacak. Bekliyorum ama zamanda geçmiyorkii, çok merak ettim :))

Az biraz bekleyeceksin.baksana havalarda zaten yağmurlu geçiyor.bu aralar gıyemezsin.YAKINDA ONLARDA GELECEK..Şimdi annelerimiz için terliklerimizi hazırlıyoruz... önce anneler..babaanneler. gençler sonraya..yaz başında sıra sizde,tüm topuklu modeller ile..

BıZE ınanın, inanmaya da devam edin.yüzde yüz yerli malı olan CARLA VERDE ayaklarınızı yerden kesecek....

Arkadaşlar topuklu modellerimiz şimdilik planlamaya alınmadı.en yüksek tabanlı urunler burada gördükleriniz.kusura bakmayın.

Arkadaşlar topuklu modellerimiz şimdilik planlamaya alınmadı.en yüksek tabanlı urunler burada gördükleriniz.kusura bakmayın.

:1shok: :1shok: :1shok: :1shok:

nasıl yaniii nazlımmm, kış bşından beri ben topukluların hayalini kuruyorum ama senağlama
asıl topuklular iş yapar, anlamadım ben bu işi :1shok:
hiçmi üretilmeyecek bu sene topuklu kafamçokkarıştı

canlarım bu terliklere nasıl ulasıyoruz. ne kadar fiyatları ve 36 numara olan var mı goremedim pek..

canlarım bu terliklere nasıl ulasıyoruz. ne kadar fiyatları ve 36 numara olan var mı goremedim pek..

beğendiğiniz terliğin hemen yanındaki numara terliğin kod numarasıdır.
bana özelden adres bilginizi model kod numarasını rengi ve ayak numaranızı bildiriseniz sizlere terliğinizi hemen göndeririz.
sevgiler.

:1shok: :1shok: :1shok: :1shok:

nasıl yaniii nazlımmm, kış bşından beri ben topukluların hayalini kuruyorum ama senağlama
asıl topuklular iş yapar, anlamadım ben bu işi :1shok:
hiçmi üretilmeyecek bu sene topuklu kafamçokkarıştı

Sevgılı arkadaşım benım,ne kadar çok bekledıgını bılıyorum.sana karşı mahçubum.ama şuna inan ki buradaki ürünlerde sana çok yakışacak ve rahat edeceksin.canımsın kardeşim benım..

beğendiğiniz terliğin hemen yanındaki numara terliğin kod numarasıdır.
bana özelden adres bilginizi model kod numarasını rengi ve ayak numaranızı bildiriseniz sizlere terliğinizi hemen göndeririz.
sevgiler.

KIS SERGÜ CADISI SEN BENİM NAMIDİĞER NAM ARKADAŞIMI BEĞENMİYORMUSUNDA CEVAP NEYİM VERMİYOSUN:mymeka: ÇABUK CEVAP KIZA SENDEN CEVAP BEKLİYOR:mymeka: BENİM TELLİKLERİMİ GÖRDÜ EL KOYACAK ACELE ET:mymeka:

KIS SERGÜ CADISI SEN BENİM NAMIDİĞER NAM ARKADAŞIMI BEĞENMİYORMUSUNDA CEVAP NEYİM VERMİYOSUN:mymeka: ÇABUK CEVAP KIZA SENDEN CEVAP BEKLİYOR:mymeka: BENİM TELLİKLERİMİ GÖRDÜ EL KOYACAK ACELE ET:mymeka:

kalişim nam için nazlımm cevap verdi diye ben ses etmedim zuzumm :çok üzgünüm: neden yanıt yazmayım aşkolsun ya, nazlımmm yazınca ben bi daha yazmayayım dediydim :çok üzgünüm:
tamam zuzum hemen yazıyom şimdi..

canımcım değerli pek kıymetli şekercim tatlım balım namcım :asigim:KK43: kendini affettirmeye çalışan hoşşik sergü):roflol:
istediğin modelin 37 si şu an yok bu günlerde anneler günü için modeller gelecek onların içinden olma ihtimali var yalnız olmayabilirde kesin bir şey söyleyemiyorum ama kalişimin terliklerini gördün onlardan istersen o modelin tabası ve kremi var yollarım zuzuşum..
kestane kebap acele cevapŞeniz

kalişim nam için nazlımm cevap verdi diye ben ses etmedim zuzumm :çok üzgünüm: neden yanıt yazmayım aşkolsun ya, nazlımmm yazınca ben bi daha yazmayayım dediydim :çok üzgünüm:

canımcım değerli pek kıymetli şekercim tatlım balım namcım :asigim:KK43: kendini affettirmeye çalışan hoşşik sergü):roflol:
istediğin modelin 37 si şu an yok bu günlerde anneler günü için modeller gelecek onların içinden olma ihtimali var yalnız olmayabilirde kesin bir şey söyleyemiyorum ama kalişimin terliklerini gördün onlardan istersen o modelin tabası ve kremi var yollarım zuzuşum..

CEVAP İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SERGÜa.s.(DİĞER ARKADAŞIMADA NAZLIMM)

ÖNEMLİ DEĞİL BACUM BEKLERİMyerimseniben

Sevgılı arkadaşım benım,ne kadar çok bekledıgını bılıyorum.sana karşı mahçubum.ama şuna inan ki buradaki ürünlerde sana çok yakışacak ve rahat edeceksin.canımsın kardeşim benım..

senağlama senağlama senağlama çok üzüldüm şimdi nazlımmm yaaaa
ama ben bu modellerden kullanamıyorumki yaaaa, tarzım değil o bakımdan yaniii...
bütün hayallerim suya düştüüüüüüü
şöyle topuklulardan beğenecektim şurda 3-5 tane sipariş verecektim sana sonrada şakkıdı şakkıdı giycektimmm yaaaa, valla çok üzüldümmm

sevgili tijeen ve canımın içisi can Nazlı, terlikleriniz yola çıktı şekerler güle güle en güzel günlerinizde sağlık ve mutlulukla giymenizi dilerim.
sevgiler.

YANİİİ LÜTFEN OLMASIN BİDAHA :1closedeyes:

CEVAP İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SERGÜa.s.(DİĞER ARKADAŞIMADA NAZLIMM)

ÖNEMLİ DEĞİL BACUM BEKLERİMyerimseniben

BAK SANA TORPİLİM GEÇTİM, UNUTMA BU KIYAĞIMI, GERÇİ KIYAKCILIĞIN SONU AYAKCILIKMIŞ AMA NEYSEE :roflol:,
GENEDE TORPİL İŞE YARADI DEMİİİ :lepi:kaydirigubbakcemile5

X