Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

sergüzeşt,şimdi terliğime kavuştum, çooook teşekkür ederim canım saolasın
hem rahat hemde kullanışlıa.s.

sergüzeşt,şimdi terliğime kavuştum, çooook teşekkür ederim canım saolasın
hem rahat hemde kullanışlıa.s.

değerli arkadaşım Carla Verde'mizden duyduğunuz memnuniyet bizim en büyük kazancımızdır.
terliğinizi en güzel günlerde sağlık ve mutluluk içinde giymenizi dileriz.
sevgiyle kalın...a.s.

nazlımmm ve sergüzeşt

Merhaba,

Ben yeni bir üyeyim... Ben de terlik almak istiyorum ama resimleri göremiyorum... Başka görebileceğim bir yer var mı?

sergü canım saat14.40 havaleyi yaptım canım ,veletlerimden şimdi alabildim pc kikiiii
ayrıca kutunun içindeki notu gece gördüm ,çok hoşuma gitti Şeniz çok incesin tatlıma.s., teşekkür ederim güzel dileklerin için
hayırlı müşteriler bol kazançlar dilerim canım

İndirimli şimdi al 2 ay sonra öde kampanyamız sona ermiştir..

bugüne kadar terliklerimizi tercih eden ve bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlara çok teşekkür ederiz .

Anneler gününe özel modellerimiz (yakında yine burda) ve halen burda olan modellerle sizleri bekleriz..

Not: Kampanya sona erdiğinden dolayı ödemelerini yapamayan arkadaşlarımızın en geç ayın 12'sine kadar ödemelerini yapmalarını rica ederiz.

sevgiler..

nazlımmm & sergüzeşt

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleyen: Moderatör:
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,olan

ozaman canım ilk model varya onun siyahını 39 no olan varsa onu alayım.yüksek topuklu olan

sevgili cuantumm istediğin terliği ayırıyorum , kişisel bilgilerini ,özel mesaj yoluyla isim soyisim adres ve tel numaranı bildirirsen terliğin en kısa zamanda gönderilecekdir.
teşekkür ederiz.a.s.

.............................................................

sevgili ardiboozn ve sevgili cuantumm terlikleriniz ayrıldı en kısa zamanda gönderilecekdir güle güle sağlıkla ve en güzel günlerinizde giymeniz dileğiyle. a.s

Alan arkadaşlarımız güle güle kullansın..
Sizlerin de ellerinize sağlık..
Ancak benim hiç tarzım değil,kusura bakmayın..:eek:

Bütün Numaralı Mevcut Olan Model ve Renkler.

9545-51

8250-97
[/B]

Sergü be, bunlara bayıldım ama napsakki. Aslında topuklu isterdim ama sağlık sorunlarım nedeniyle giyemiyorum artıksenağlama,
bunların da duruşu çok güzel geldi fekat kotla filan giyilir herhalde sadece dimi

Ayrıca 38 numaraları varmı elinizde.

X