Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

benmde terliklerim geldi çok teşkkur ederim.. nazlımmm,sergumm,,elifim :asigim:
şimdi gezmeye gidiorum gelince eklerim canlarım öpuldunuz..
a.s.

ayça hadi gözün aydın güle güle giy
ya benim kusuruma ba kmayın ben yapamadım avatarımı değişemedim
yapmış kabul ederseniz sevinireim yada benim adıma siz değiştirebilrsiniz

Tamam oldu adresi ve parolayı söyleyecegım..sana..

merhaba nazlımm ben iki yıl önce eskişehirden carla verde almıştım. 2 yıldır yazları ayağımdan çıkarmıyorum. şu an şanlıurfa dayım. burada satış temsilciniz var mı??? şu kahve eskitme modele bayıldım. bu konuda bilgin varsa haberini bekliyorum.

Gözün aydın canım sende kavuştun terliklerine a.s.
Ama annemde bursada ama hala gelmemiş onunkiler :çok üzgünüm:

teşekkur ederim cnmm :1hug:

neden gelmediki acaba anneninkiler yaa
arasa bir sorsa olmazsa kendi giderr alır ordan uzuldum şimdi :teselli:

oleyyy benim terliklerimde geldi annem giydi ayağına ve çoook beğendi, bende dayanamadım denedim.
inanılmaz rahat bir terlik yaaa, çook teşekkürlerrr emeği geçenlereeee
bir de bişey dicem bunları sandaletleri yok muuuuuuuuuu, keşke olsa bende onnardan istiyommmmmmm kaydirigubbakcemile3

Sergüzeşt abla mesaj kutun dolu olduğundan öm gönderemiyorum.
Abla eşim bugün yatırmış parayı. Kusura bakma biraz geç oldu, yoğunluktan anca bugüne kaldı... Kolay gelsin.. bol satışlar...

bende bu terlıklerden almak ıstıyorum cok guzel gorunuyolar. nasıl alabılırım ve fıyatları konusunda nasıl bılgı alabılırım

bende bu terlıklerden almak ıstıyorum cok guzel gorunuyolar. nasıl alabılırım ve fıyatları konusunda nasıl bılgı alabılırım

beğendiğin terliği ve numarasını sergüzeşt ablaya söylüyosun. adını soyadını ve adresini özel mesaj olarak gönderiyosun, oda sana terliğini gönderiyor.. Kargo dahil: 24 tl:)

Merhabalar...

Bugün tam anlamıyla bahar gününü doyasıya yaşatan harika bir güneş vardı..Zaman bulup,pazar tatilinden yararlanıp şöyle salına salına gezdik ailecek..
Baktım hava güzel,dedim ki ''Sevgili sergüzeşt ve nazlımmm'ın bizlere gönderdiği CARLA VERDE terliğimi giyeyim,rahatlığını test edeyim..''

Arkadaşlar ben kaç saat gezdim ama inanın ayaklarım yorulmak bilmedi..Terlik çok rahat ve bir o kadar esnek..Yani ayaklarım ne ağrıdı ne de terledi..Gayet rahat bir şekilde kullandım..Spor giyinmeyi tercih eden birisi olarak,bugün kotumun altına da gayet şık oldu terliklerim..Zaten camel ve siyah rengi ayakkabı ve terliklerde öncelikle tercih ediyorum...

Burdan sevgili sergüzeşt ve nazlımmmm bir taneme çok teşekkürler ediyorum..ışte benim terliğim...a.s

Şıklığın ve rahatlığın adresi CARLA VERDE artık benim de ayaklarımın dostu..(Reklam sloganı gibi oldu :lepi:)

Annemin terlikleride çok şükür dün gitmiş delikafadulden çok beğenmiş çok rahatlar dedi :dance:
Çok çok teşekkür ederim sergüzeşt,nazlımmm ve elif ablacım :asigim:

Benım carla verdelerın resmını bulamadım bende arkadasın resmını aldım koydum burayaaaaaaaaa

iyi etmişin aşkım böcüğüm Şeniz

ama varya ben seni yerüm valla da yerim Şeniz , ne kadar sevindiğim terliklerini beğenmene ve memnun kalmana . güle güle giy birtanem:asigim:

Annemin terlikleride çok şükür dün gitmiş delikafadulden çok beğenmiş çok rahatlar dedi :dance:
Çok çok teşekkür ederim sergüzeşt,nazlımmm ve elif ablacım :asigim:

sevgili turuncum anneciğinin ellerinden öpüyorum terliklerini sağlık, huzur ve mutlulukla giysin inşallah.a.s.

papatyacım geç olmuş ama güç olmamış kaydirigubbakcemile3, anneciğinin terliklerine kavuşmasına çok sevindim..
carla verde'sini sağlık ,huzur ve mutlulukla giysin , ellerinden öperim senin ve tüm annelerimizin ..
sevgiyle kalın
a.s.

AŞKıTOM SERGÜM

8726-4656

BU KODUN 38 i varmı
yoksa 37 de olur ayağım buçuklu zaten

kuşum istiyom bundan

5 dene olacak bunla :)

sergüzeşt selam, ben konuyu biraz geç farketmişim malesef ama yinede bir şansımı denemek istedim, eğer kaldıysa 9545-51 ve 9004-97 kodlu terliklerden 38 numara istiyorum. Teşekkürler, sevgiler :enbuyukkk:

Canım ablam ne güzel özetlemişsin ,bizleri çok mutlu ettin.ÇOK SAĞOLASIN.

Sergü ablam hoş gelmişssin.bende çok yoğunum.ıhracat işleri ile ugraşıyorum..yurt dışıda CARLA VERDE diye daha çokça bağıracak. DÜM TEK DÜM TEK ....CARLA VERDELER GELECEK....
.yarın beni ararsan konuşuruz.
YÜZDE YÜZ YURDUMUN ÜRETıMı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…