Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

ızmirde karşıyakadan bir yerin adını verecegım.özelime gelin..şifremiz de ne biliyormısunuz...KADINLAR KULÜBÜ
PAROLA NAZLIMMM...HADı BAKALIM..YÜZDE 50 ıNDıRıME BUYRUN .HEMDE YUZLERCE CARLA VERDE ARASINDA KAYBOLUN.
ADıOS UCUYOS

Ooo,hem de Karşıyaka'da!.:smiley-cool: Evim de orda ,ohhh! :)
Birkaç mağaza aklıma geldi,onlardan biridir kesin.Teyzelerime almak istiyorum,ayakları rahat etsin.Rahat rahat gezsinler.:hooray:

benim de terliklerim gelmiş kızlarr eşim haber verdi az önce:)))))
sabırsızlıkla saatin 5 olmasını bekliyorum

hele şükür nesrinciğim gözün aydın.inşallah mutlu olursun.gelmeyen kalmadı herhalde...oh bee

tşk ederim nazlımmmm... dörtgözle bekliyorum...eşim aradı sabırsızlıkla beklediğin kargon geldi dedi. bakalım istediğim terlik mi? istediğim değil se bile eminim o da çok güzeldir... mutlu oldum bile canım sağol... Tşkler KK tşkler CArla VERDE:lepi:

anacığımın carla verde leri geldi çok şıklar tam istediği gibi olmuş çok beğendi tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler sevgiyle kucaklıyorum öpüldünüz...a.s.

fotoraf0014w.jpg

carla verdeye çok teşekür ederim.sergüzeşt sanada,çok beğendim inanın çok güzel ve çokta rahatmış..en büyük carla verde ve kadınlar kulubü:hooray: :enbuyukkk:

iyi günlerde giy canım..hihoyyyt
terliklerimiz aynı:lepi:
çok rahat yumuşacık değil mi?:sm_cool:

iyi günlerde giy canım..hihoyyyt
terliklerimiz aynı:lepi:
çok rahat yumuşacık değil mi?:sm_cool:

teşekür ederim canım sende iyi günlerde giy.bir gün bi yerde görürsem tanırım seni:jeyyar:terliğinden:)))hemde çok rahat eşim kolay kolay bişey beğenmezdi çok beğendi valla.carla verde saolsun:hooray:

benimkiler de çok güzel sanırım benim beğendiğim terliğin numarası yokmuş.olsuın gelen de çok güzel. bu arada ben terliğin resmini bu akşam çekebilirim. sabah 6 da eşimi yolculadım mısıra gidiyor... Bana yine 4 aylık bir hasret kaldı anlayacağınız. bu arada bilmeyenler için eşim uzakyol kaptanı ve sefere çıktı... :KK43:(((

benimkiler de çok güzel sanırım benim beğendiğim terliğin numarası yokmuş.olsuın gelen de çok güzel. bu arada ben terliğin resmini bu akşam çekebilirim. sabah 6 da eşimi yolculadım mısıra gidiyor... Bana yine 4 aylık bir hasret kaldı anlayacağınız. bu arada bilmeyenler için eşim uzakyol kaptanı ve sefere çıktı... :KK43:(((

nan nesrin danası ömrümü yedin gelmedi gelmedi burdan saat başı ptt kontrol ettirdin bana :)))), nihayet kavuştun cicilerine , bu arada eşini Allah kavuştursun canım .....

çook saol cnmm :))

seninkilerde hayırlı olsunn..
bunlarda benm carla verdeler:

:asigim: tekrar teşekkur ederim.. :1hug: a.s.

sergucum yenı modeller vrmı?

canımcım şu an kesin olmamakla birlikte olabilüüde olmayabilüüüde kesin değil ama yeni model olursa ilk burada bizlerle beraber olanların haberi olacak bundan kuşkunuz olmasın:jeyyar:

anacığımın carla verde leri geldi çok şıklar tam istediği gibi olmuş çok beğendi tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler sevgiyle kucaklıyorum öpüldünüz...a.s.

ballarım cicişlerinizi güle güle en güzel günlerinizde sağlıkla, huzurla ve mutlulukla giymenizi dilerim..Şeniz

Son düzenleme:
benimkilerde geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:sm_cool: teşekkürler tekrara.s. makinam gelsin çekip yollarım bende

X