Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

AŞKİTOM SERGÜM

8726-4656

BU KODUN 38 i varmı
yoksa 37 de olur ayağım buçuklu zaten

kuşum istiyom bundan

5 dene olacak bunla :)

ardicim , o modelimizde sadece 37 var ama giydikçe ayağını sarıyor çok rahat ve kullanışlı bir model istersen özelden görüşürüz..
bu arada buldun kelepir terliği götürüyosun bakıyorumda , güle güle giy tatlım:
1hug:..

sergüzeşt selam, ben konuyu biraz geç farketmişim malesef ama yinede bir şansımı denemek istedim, eğer kaldıysa 9545-51 ve 9004-97 kodlu terliklerden 38 numara istiyorum. Teşekkürler, sevgiler :enbuyukkk:

tatlım çekiliş yapıldı ve bitti ama eğer almayı düşünürsen şu ara çok uygun fiyatta carla verde sahibi olabilirsin..
kargo dahil 24TL..

nasıl kaçırdım ben bu terlikleri hala hayret ediyorum kendime :nazar:

sevgili sel, neden kaçırmış olasınki , rahatlığı ,sağlamlığı ve zarifliği ile göz dolduran carla verdelerimiz ilk sayfada sana hitap eden bir model seç şu an çokda uygun fiyata satışlarımız devam ediyor.
bekleriz..

Sergü ablam hoş gelmişssin.bende çok yoğunum.İhracat işleri ile ugraşıyorum..yurt dışıda CARLA VERDE diye daha çokça bağıracak. DÜM TEK DÜM TEK ....CARLA VERDELER GELECEK....
.yarın beni ararsan konuşuruz.
YÜZDE YÜZ YURDUMUN ÜRETİMİ..

tamam ablası ararım :1hug:

Niğde de bir mağazada gördüm CARLAVERDE lerden... Adamlar üzerine karp payı koymuş satıyorlar. ben kargo parası dahil daha ucuza aldım... Çok rahat terlikler ama anneme aldığım için giyemiyorum:)

sevgili songül ve ardiboozn terlikleriniz bugün yola çıktı inşallah yarın elinizde olacakdır, güle güle ve en güzel günlerinizde sağlık ve mutlulukla giymenizi dilerim..
sevgiler..

sevgili songül ve ardiboozn terlikleriniz bugün yola çıktı inşallah yarın elinizde olacakdır, güle güle ve en güzel günlerinizde sağlık ve mutlulukla giymenizi dilerim..
sevgiler..

canim nasilsin???
benimde dayim suan tr de cuma günü geri döncek allahin izniyle istanbulda akrabalarda kaliyo esimin aklina geldi oraya gönderirlerse dayin getirir diye benimde aklima yatti fakat yengem ev sahibine hala ulasamiyo sayet haber verirse yengem bana kac günde gelir paket acaba???
ya bende ariza cikdim farkindayim kusuruma bakma ltfen:eek:a.s.

canim nasilsin???
benimde dayim suan tr de cuma günü geri döncek allahin izniyle istanbulda akrabalarda kaliyo esimin aklina geldi oraya gönderirlerse dayin getirir diye benimde aklima yatti fakat yengem ev sahibine hala ulasamiyo sayet haber verirse yengem bana kac günde gelir paket acaba???
ya bende ariza cikdim farkindayim kusuruma bakma ltfen:eek:a.s.

tatlım bu ptt'nin kargosu tamda belli olmuyo ki :sm_confused:
bi bakıyom bazı alıcı artesi gün alıyor, kimisi bi kaç gün sonra...
eğer daha önce haberim olsaydı bu sabah gönderirdim ama bugün öğleden sonra haberim oldu ancak yarın kargoya veririm oda byük ihtimal yarın ist'a varır ama oradaki kargo hemen teslim edermi bu konuda hiç bir fikrim yok :1no2:

umarım cuma'ya yetişir ben yarın sabah ilk iş paketi söylediğin adrese göndereceğim..fisfisfis

tatlım bu ptt'nin kargosu tamda belli olmuyo ki :sm_confused:
bi bakıyom bazı alıcı artesi gün alıyor, kimisi bi kaç gün sonra...
eğer daha önce haberim olsaydı bu sabah gönderirdim ama bugün öğleden sonra haberim oldu ancak yarın kargoya veririm oda byük ihtimal yarın ist'a varır ama oradaki kargo hemen teslim edermi bu konuda hiç bir fikrim yok :1no2:

umarım cuma'ya yetişir ben yarın sabah ilk iş paketi söylediğin adrese göndereceğim..fisfisfis

canimsin ya yinede cok tskler insallah yetisir 4gözle ve iple kavusma anini hayal ediyorum:jeyyar:yerimseniben
hele bi gelsin ayaklarim ayri bi bayram edicek en gec benim elime ulasdigi icin görmemisler gibi evin icinde giyicem:teytey:
ilgine alakana cok tskler tatlisim benim cok saol:1hug:

benim paket cikdimi bugün yola:eek:
cok yüzsüz gördüm kendimi iyice ama heycandan merakdan catlicamkaydirigubbakcemile3
herkezinki nerdeysse eskiyesiye oldu benimki yepisyeni gelecek ve konacak ayaciklarima insallah hayirlisiylaalkisalkisalkis

benim paket cikdimi bugün yola:eek:
cok yüzsüz gördüm kendimi iyice ama heycandan merakdan catlicamkaydirigubbakcemile3
herkezinki nerdeysse eskiyesiye oldu benimki yepisyeni gelecek ve konacak ayaciklarima insallah hayirlisiylaalkisalkisalkis

tatlım terliğin bu sabah yola çıktı inşallah yarına yetişir
hihoyyyt..

ay ben bu terlıklerden eskişehirde hamamyolunda gordum degısık modellerıde var haberiniz olsun eskısehırlı arkadaslar....

Kıslar bende satın almak istiyorum kime başvurmam lazım modelleri nereden göreceğiz
Tşkler

sonunda söz verdiğim gibi fto koyma imkanı buldum arkadaşlar
işte benim carla verdelerim :lepi:

balım güle güle giy çok yakışmış çok şeker olmuş Şeniz...
en güzel günlerinde sağlık ve mutlulukla eskit carla verde'nia.s.

teşekkür ederim sergüm
pazar günü sabah 8den akşam 10a kadar ayağımdaydı ve hiç yorulmadım harika bir terlik her gören çok beğeniyor

kuzu senin telühler geldi mi :nazar:

cubuk cabuk bana yolla onları sana heç yakışmamış :nazar:

Geldi tabi lan. Şimdiye terlikmi kalırşakkıdı

sağol kuzucum pek rahatlar valla,giyiyonmu sende terlüüüğünü

Bi kere giydim çıbık kafa. Bende sendeki gibi durmadı. Benim ayaklarda var bir salaklık o zaman buna kanaat getirdim artık:nazar:

Canım insanın ayaklarının beeeyle ince, narin olması bazen insanın işine yaramıyor demekki, tombalak olması avantajmış:zuhahahha smilesi: bakınız şekil 1 a çıbık kafa:

X