Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

ahaaaa kazanmışım :1shok:hayatımda ilk defa bi çekilşten bişi kazandım bana bi amorti bile çıkmazdı:dance: şeytanın bacanı kırdıkmı nee

çok çok teşekkür ederim sergü ve nazlıma.s.

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim a.s.

Doğumgünümde unutamayacağım bir sürpriz oldu çok heyecanlandım

Bu çekilişte emeği geçen herkesede çok teşekkürler alkisalkisalkis

kaydirigubbakcemile3 116 kişi miydi çekilişte kaydirigubbakcemile3
ben demiştim zaten ancak 116 kişiye verilse bana çıkma ihtimali olur diye :roflol:

ama çekilişte çıkan arkadaşlarım, hepiniz güle güle giyin terliklerinizi....
zaten yabancıya gitmedi :lepi:
hepimiz biyerlerden tanışıkız zati :lepi:

bu vesileyle bütün hanımların da anneler günü kutlu olsun, anneciği hayatta olanların annelerine uzun ömürler versin rabbim,
olmayanlara da cennetiyle müjdelesin, cennetin en güzel köşesinden gururla izlemek nasip etsin evlatlarını,
anneliği tadan hanımların da anneler günü kutlu olsun, evlatlarıyla uzun ömürler versin
olmayıp da isteyenlere de rabbim nasip etsin,
kenarından bile geçmeyen gençlerimize de önce hayırlı koca sonra hayırlı evlatlar versin........

amin........ :Saruboceq: :Saruboceq:

hoca gibi hissettim kendimi kaydirigubbakcemile3

oyyy ne güzel şeyler yazarmış benim güzel yürekli bitanecik dostum Şeniz

canım benim, turuncu dostum Şeniz güle güle giy terliklerini, ayağında eskisin alkisalkisalkis
Benim değil annemin ayağında eskiyecek kaydirigubbakcemile3 onun şansına girmiştim hemde annelergünü çekilşi olduğu için ona daha çok yakışacak. :asigim:
Çok mutlu oldum demek bendede şans varmış kaydirigubbakcemile3

oy oy tabi anneciğine daha iyi olmuştur :asigim:
inşallah senin için de çekilişlere katılan hayırlı evlatların olur canım Şeniz

valla bende inanamıyorum kazandığıma ama galiba şansım dönüyo çok sevindim aşk böcüğü sağol sen olmasan bu mutluluğu paylaşamayacaktım....

aaaaaaaaaaaaaa bende kazanmışııııım yaaa inanmıyoruuuuum çok teşekkür ederiiim iyiki burda var iyiki üye olmuşuuuumm artık heran bu sitedeyim vay be şansım dönücek inşallaaahhh... hihoyyyt

yavvvv ne sansısızzmmm bıgun bana cıksa sasrdımmmmm ne bahtsızz kadersızmısımm yavvvvv yokmuu banda birr telluk gonderennnn bakk aglrımm haaaaa
((((

eveet ilk 5 i açıklıyorum ozaman
1-Ocean
2-incitanemtuana
3-smhsmh
4-Kahve Delisi
5-nesrinsavas
tebrik ederim

:1shok:inanamiyorum:1shok:
yeminlen yukarda allah var cekilise katilma amacli diil ama link gelmis yorumumuda yaziim dedimdi heleki cok mükkemmel bi gün icin böylesine bi süpriz hazirlanmis olmasi beni önce kadin sonrada anne olarak cok etkiledi sanslida bulmam hic kendimi
ama sayenizde sans yüzüme gülmüs:hooray:ve ben bunu sevgili arkadasim cucu pete sayesinde ögrendim tesadüfen
fakat simdi ne yapmam gerekdigini bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim tsklera.s.

buarada kazanan herkeze tbrkler:hooray:kaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.

:a015: Ben KK ya giremedimki çekilişe katılabileyim..
Ühü ühü yoksa kaçırırmıydım böyle bir fırsatı..
Ne diyelim kazanan arkadaşlarıma hayırlı ve uğurlu olsuna.s.
Başka hediyeleriniz ve jestleriniz olucakmı aceba :lepi:

bende kazanmışım.çok teşekür ederim.anneler günü hediyesi oldu valla.hediye alacak bebemiz yok ama k.k ve carla verde varmış..alkisalkisalkis alkisalkisalkis delikafadulden

kazanan tüm arkadaşlar terliklerini iyi günlerde kullansınlar, bunu düşünüp böle güzel bir olayı hazırlayan,emeği geçen tüm arkadaşlara teşekürler...

nedek gene bi sey kazanamadik, zaten ben bi sey kazanirsam gobek atacam ha :roflol: nedek hayirlisi olsun tebrikler arkadaslar, gule gule eskitin terliklerini, acaba bi daha yaris olcak mi ki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…