Yeni evin pisliği ve ondan da pis pasaklı ev arkadaşlarım

Sana kesinlikle hak veriyorum. Isteklerin normal. Ben de senin gibiyim. Ancak bunu temiz olmayan insanlar anlamazlar. Bir süre sonra tartışmalar yaşayabilirsiniz. İkisi benzer alışkanlıklara sahip olduğu için seni dışlayabilirler. Oturup bir gün konuşun herseyi, isteklerinizi, düşüncelerinizi...Biraz onlar biraz sen törpüleyin huylarinizi. yoksa anlaşamazsiniz.

Allahtan sifon çekme huyları var klozetin kapağını falan da kapatıyolar :KK70: :KK70: şu saçları toplatsam bi derdim kalmayacak da.. neyse kanımın son damlasına dek mücadele edicem

Oo iyi o zaman bizimki o kadar eğitimli değildi :-):confused: Sürekli söyle belki pes ederler sen de girme banyoya giremiyorum falan de inşallah düzelir :)

El alemin pisliğiyle uğraşmak çok zor.
Daha doğrusu el alemle uğraşmak zor. Temiz insan bulursun, bu sefer de başka derdi çıkar.
Zamanla daha umursamaz olursun.
Okul ne zaman bitiyor?
Allah düzgün ev arkadaşı versin, ne diyelim. :)
Okulun bitmesine 1,5 yıl mesleğe başlamama 2,5 yıl var daha..

Ağlayacak ne var diyen arkadaşlar...
Final döneminde, insanın kafası zaten takılacak yer arar. Bir de iğrenç bir evde yaşıyorsan, önünde uzun bir eğitim dönemi de varsa... Buna ağlanılmaz da neye ağlanılır?
Ay gerçekten zaten odamdayım full ders çalışıyorum bi ihtiyaç gidermeye lavaboya gidiyorum ora da pislik içinde

Ortak yaşamda sorun çıkaracak kadar temiz hangi öğrenci evinde her sabah klozet temizlenir? Ölçü bu olduğu sürece evet gereksiz temiz
Ortak yaşamda sorun mu? Allah aşkına o klozete her gün 3 kişi en az 1 kez kaka yapıyor ve defalarca kez çişini yapıyor. 3 kişinin her gün poposu değiyor oraya.. bi cif döküp fırçalamak çok mu olağan dışı??

Ay benim ev arkadaşım da öyleydi, bi de benim tarağımı havlumu kullanırdı pislik. Kendisinin de vardı yani benimkileri kullanmasına gerek yoktu.
Evden çıkmadan temizlemeyin tuvaleti bence siz kullanacağınız zaman temizleyin.

Evet ve ben saklamıştım onu sonra. Her şeyimden tiksiniyordum. Ben kendi dağınıklığımdan tiksinmem ama başkasınınkinden iğrenirim. Aynı bardaktan su içemem. Bu kıza kalmıştım.

Asıl en iğrenci adet kanını koltuğa bulaştırmıştı. Temizlememişti. Daha fazla konuşmıycam.

Evet ve ben saklamıştım onu sonra. Her şeyimden tiksiniyordum. Ben kendi dağınıklığımdan tiksinmem ama başkasınınkinden iğrenirim. Aynı bardaktan su içemem. Bu kıza kalmıştım.

Asıl en iğrenci adet kanını koltuğa bulaştırmıştı. Temizlememişti. Daha fazla konuşmıycam.
Yuh yuh iğrenç karı

Böyle insanların bedenleri temiz olsa ne olur...
Ne kadar iğrenç banyodan çıkıp kılını almamak..
Dişlerini beyazları o artığını lavaboda bırakmak ... Bunun neresi titizlik boyutu pardon da?
Çok fazla diyen kişiler olmuş yok artik...

Keşke tek eve çıksaydın ya da özel yurtta tek kişilik oda.
İşin zor. Herşeyi sen yapma sana yıkarlar bu sefer..

Böyle insanların bedenleri temiz olsa ne olur...
Ne kadar iğrenç banyodan çıkıp kılını almamak..
Dişlerini beyazları o artığını lavaboda bırakmak ... Bunun neresi titizlik boyutu pardon da?
Çok fazla diyen kişiler olmuş yok artik...

Keşke tek eve çıksaydın ya da özel yurtta tek kişilik oda.
İşin zor. Herşeyi sen yapma sana yıkarlar bu sefer..
Ne yazık ki onlara param yetmez :KK43: gerçekten şu son bikaç aydır hayatımda her şey o kadar iğrençleşti ki

X