Yeni Acemiler Buraya

kardeşim ekmek almaya gitti o sırada pat amcam geldi neye uğradığımızı şaşırdık kapıyıda açamadık tabi

kendinden bahsetsene yaş adın neler yaparsın tabi bir mahsuru yoksa

ben şimdilik ev hanımıyım kızım büyüdü çalışmak istiorum ama iş yok şimdilik:KK43:arıyorum biryandanda 28 yaşındayım böyle işte :)

bu arada sizler böyle gececisiniz sanırsam arkadaşlar benim şimdi çıkmam gerek yarın yine görüşmek üzere inşallah yarında ben sizi tanıycam:):)

neyse amcm inatla zile basıyo biz kalpten gidecez..kardeşim koşarak uzaklaşmış..sonra amcamda gidince bizde çıktık hemn evden akşam amcam kardeşimi görmüş merve evdeydi nedn açmdı kapıyı demiş

ben şimdilik ev hanımıyım kızım büyüdü çalışmak istiorum ama iş yok şimdilik:KK43:arıyorum biryandanda 28 yaşındayım böyle işte :)

bu arada sizler böyle gececisiniz sanırsam arkadaşlar benim şimdi çıkmam gerek yarın yine görüşmek üzere inşallah yarında ben sizi tanıycam:):)

iyi geceler canım

kardeimde ben vardım sadece evde lavabodaydım demiş oda yalan söylüyosunuz ama anlarsam fena olur demiş yarın ola hayrola kesin gelcek yinee hesap sormaya:KK43:

X