Yeni Acemiler Buraya

Canım bencede Özleme katılıyorum sahsen benım en gıcık oldugum seylerden bı tanesı

canım seviyosa pişman olmuştur zaten ya üzme kendini lütfn :teselli:

Yok üzmüyorumm

merve rahatsız olduğun kırıldığın ne varsa konuşarak halletmelisin biliyorsun dimi teli kısma sakın

Dilayy

çabuk telin sesini aç

Yok canım yaa kırgınımm
teli kapamadığıma dua etsinn

Sizler kırgın olduğunuzda eşlerinze sevgilinize nasıl davranıyorsunuzzzCADIARZU

ben pişman olduğunda ve ö.dilemesini bildiğimde ve ona inandıım an affediyorum tatlımm kırgınsın biliyorum ama yarın dayanamazsnn ikizimsin ordan biliyorum:)

ben pişman olduğunda ve ö.dilemesini bildiğimde ve ona inandıım an affediyorum tatlımm kırgınsın biliyorum ama yarın dayanamazsnn ikizimsin ordan biliyorum:)

Bilmiyorum mervecim yaa
Teli açmazsam evi arar zatennnkaydirigubbakcemile3

canım tecrübeli evlilik yüzünden değil konuşarak evlenmişsin ya o açıdan demiştim ben yoksa ilişknden yola çıkarak değil..

Yok üzmüyorumm

Dilayy

Yok canım yaa kırgınımm
teli kapamadığıma dua etsinn

Sizler kırgın olduğunuzda eşlerinze sevgilinize nasıl davranıyorsunuzzzCADIARZU

pardon canım dilay bende senin gibi yapardım ama elde sıfır
aradaki iletişim kopmuyor ama sadece süslü sözler yok sonrada soğuk rüzgarlar geçince konuşuyoruz sonra gelsin canım gitsin aşkım

benim eşim tam bir inatçı keçi hata ondada olsa zeytinyağı rolünü çok iyi oynar nedenlerini dinlerken çok gülüyorum oda kızar küser gider yine özür dileyen ben olurum

pardon canım dilay bende senin gibi yapardım ama elde sıfır
aradaki iletişim kopmuyor ama sadece süslü sözler yok sonrada soğuk rüzgarlar geçince konuşuyoruz sonra gelsin canım gitsin aşkım

İşte bende öyle olmasını istemediğim için ayrılalım dedim
İlişkilerde saygı yitirilince olmuyo
Bilmiyorumm ne olacak
Zaten sinirli olduğum için sessize aldım ağzımdan kötü bir kelime çıkmasın diye kavga daha da büyümesin diyeee

bak işte kendide biliyosun huyunu sadece ö.dilemsini bekle tatlım kendini yıpratma

Haklısın mervecimmmyerimseniben

X