Yeni Acemiler Buraya

aldım var zaten ama izlediğim flim izleyemiyorsun ama tv de görünce yine izleyecem dedim bence sizde izleyin

GERÇEKTEN ÖYLE OLUYOR YA İNSAN TV DE GÖRÜNCE HOSUNA GİDİYOR
İZLERİM AMA BEN DUYGUSAL DEGİLİM ÇOK TAS KALPLİYİMDİR:teytey:

evleninirsen bu flim seni çok etkiler inşallah çok mutlu olursun eşime seni anlattım çook dua etti sana benim kocam seyittir duası kabul olur inşallah

GERÇEKTEN ÖYLE OLUYOR YA İNSAN TV DE GÖRÜNCE HOSUNA GİDİYOR
İZLERİM AMA BEN DUYGUSAL DEGİLİM ÇOK TAS KALPLİYİMDİR:teytey:

bir flimi yanlız ve sesz izlersen çok güzel oluyor dene bak ben aşk flimlerini yanlız izlerim diğerlerini kocamla izlerim

böyle evlilerle konuşunca daha bi garip oluyo evlendikten sonra değişiyo deselerde sonuçta sevdiğinin yanındasın o bile yetr bence

böyle evlilerle konuşunca daha bi garip oluyo evlendikten sonra değişiyo deselerde sonuçta sevdiğinin yanındasın o bile yetr bence

evlenin değiş farklı bak canım sevgilin ile evlenirsen onun için farklı olmuyyorsun ama görüçü usulu evlenirsen hep taze kalıyor ben yıllarca sevdiğim evlenmeyi düşündüğüm kişi ile hemde askaedeyken başkasıyla evlendim babamın bana uygun gördüğüyle çok ağladım karşı çıktım babm beni tehtit etti dediki ben bunu uygun gördüm yarın başkasıyla evlenirsen kapıma gelip ağlama dedi bende kabul ettim şimdi diyorum allah babmdan razı olsun ne güzel bir şeçimm

Ya benem canım gulmek ıstıyor
nedense suan ıÇımde Çok gÜzel bı huzur var durduk yere gulesım gelıyor barı bısey anlatında bahanem olsun durduk yere gÜlÜnce delıymısım gıbı gelıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…