Yeni Acemiler Buraya

ya bi askerlik sorunu var onuda beraber gideriz ikna et diyo ama yok nişana bile erken diyolar kaldı ki evlilik

Burdayım canım kız sen koÇsun koÇlar duygusal degıller ama sen nasıl bÖyle oldun

yok canım 21 yaşında okuyo babası bu yaz gelelim nişan yapalım sonra ne zamn isterseniz evlenin dedi ama kabul edilmiyor

Huhu neden kımse yazmıyor eee fıkra anlatın kızlar gÜlelım bıraz yaaa aaaaaaaaaa

Burdayım canım kız sen koÇsun koÇlar duygusal degİller ama sen nasıl bÖyle oldun

kocamda geldi gördü beni vayyy taşkalpli taş bebek ağlıyormu dedi yastık kavgası ettik gitti yattı kız kocası ölüyorla benim hayatta en kortuğum şey kocamı kaybetmek onun için .bide ne diyor bilirmusun .diyorki bu flimi çok seviyorum bu flimden sonra sen beni çok seviyorsun bu hafta yaşatıkkk diyor

o zmn dinle bugün ders arası verdik iki kız birbirine girdi biri bilmeden diğerinin sevgilisine sulanmış sen onun ancak nikah şahidi olursun dedi birbirlerine girdiler:)

NE GÜZEL KOCANIN YERİNDE OLSAM CD ALIRDIM:dance:

o zmn dinle bugün ders arası verdik iki kız birbirine girdi biri bilmeden diğerinin sevgilisine sulanmış sen onun ancak nikah şahidi olursun dedi birbirlerine girdiler:)

kız onlardada hiç akıl yokmus adam kıza yüz vermisse zaten ikisinide sevmiyorlardır yanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…