Yeni Acemiler Buraya

tamam olduya ne güzelsin zilli seninkide iymiş kız allah sana bagışlasın:Saruboceq:

yarın güzel giyiniyorsun kıyafet önemlı aman ne olursa deme artık marketemi gidersin bilmem söylediklerimi uygula uyguluya uygulaya öğrenecen boshayallersmile

ben pardüse giyiyorum öyle çok seçenek yok bitane burda ama uygularım uygun birini bulursam inşmafoldumben

niye kız senin yokmuydu anam lisedeyken birine aşık oldum ama onun gözü bende deyildi sen diyorsunya erkekler havalı kızlardan hoşlanır doğru bende havadan eser yoktu oglanın gözü beni görmedi sonradan bir kaç sefer görüştük olmadı ama ben uzaktan çok sevdim ama tanışınca keşke hiç tanışmasaydım onu hep uzaktan sevdigim haliyle hatırlasaydım şimdi böyle gıcık olmazdım ayyyy tanışınca çok gıcıkmışnaniknanikkafamçokkarıştı

bende ikitane vardı 17 yaşındayken ben dedimki ikisinide tanıyım hangisi iyi ise önunla devam ediyim dedim anem biri ben diğerini beğeniyordum sonra kendi dediğimi yaptım bana evlenme teklif etti bizim mahalledendi askerdi izne gelince nişan yapacaktık sadece annem biliyordu sonra bizimkiler beni istediler ben yok dedim babmda ben istiyom sen bilirsin yarın başkasıyla evlenirsen gelip kapımda ağlama dedi sonra çok güzel bir rüya gördüm tamm dedım şimdi gece gündüz babama dua ediyom

kızlar size doyum olmaz hadi iyi geceler her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa ben reha muhtar yarin gece haberlerinde görüşmek üzere yarine iyi bir konu bulmadan gelmeyin hepinizi öpüyorum çüzzzzzzzzz allah rahatlık versinopuyorumnanaktan

bende ikitane vardı 17 yaşındayken ben dedimki ikisinide tanıyım hangisi iyi ise önunla devam ediyim dedim anem biri ben diğerini beğeniyordum sonra kendi dediğimi yaptım bana evlenme teklif etti bizim mahalledendi askerdi izne gelince nişan yapacaktık sadece annem biliyordu sonra bizimkiler beni istediler ben yok dedim babmda ben istiyom sen bilirsin yarın başkasıyla evlenirsen gelip kapımda ağlama dedi sonra çok güzel bir rüya gördüm tamm dedım şimdi gece gündüz babama dua ediyom

ne güzel iyi hoca seçmişimvereliniortak

kızlar size doyum olmaz hadi iyi geceler her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa ben reha muhtar yarin gece haberlerinde görüşmek üzere yarine iyi bir konu bulmadan gelmeyin hepinizi öpüyorum çüzzzzzzzzz allah rahatlık versinopuyorumnanaktan

iyi geceler

vay anam vayyyyyyyy sen neymişsin allah daha iyi etsin:Saruboceq:

arkadaşlar yarın bende katılabilirmiyim saat kaçta toplanıyorsunuz bu saatlerdemi

haydi kızlar yarın görüşmek umuduyla hoşçakalım mutlu kalın iyi geceler

X