Yeni Acemiler Buraya

valla canım dene öğren ben bizim kızlara diyomkı kızlar telefon arkadaşınız mutlaka olsun mutlu evliliğin sırların biri erkekleri tanımak bakk ben boyle şeylere aslında karşıyım ama seviye olmak şartıyla yapılmasından yanayım çümkü ben çok gördüm bekarken yapmayıp evliyken yapanları herşey zamanında güzel ama tekrak diyorum ağır başlı birşekile adını çıkarmadan kendine saygın olarak ileride kocana anlatabilecek bir şekilde

hayırlısı bulacaz bigün birisini heralde
:1hug:

kızlar istanbulun neresindensiniz
tabi siz bu konuları geçmişsinizdir ama sormak istedim

çırkın ama havalı sen......... ben çirkin değilim bikere

canım yanlış anladın dedimki erkekler güzelliğe aslında bakmıyo ama havalı tiplere bakıyo kendini gösterebilenlere çekiçı hoş çok güzel olupta içi boş olan kızlara bakmıyorlar ilgi çekici ben burdayım deyenlere bakıyorlar

canım yanlış anladın dedimki erkekler güzelliğe aslında bakmıyo ama havalı tiplere bakıyo kendini gösterebilenlere çekiçı hoş çok güzel olupta içi boş olan kızlara bakmıyorlar ilgi çekici ben burdayım deyenlere bakıyorlar

tamam ben onlardanımopuyorumnanaktan

kızzz neler diyon ölye önce sen anlat

niye kız senin yokmuydu anam lisedeyken birine aşık oldum ama onun gözü bende deyildi sen diyorsunya erkekler havalı kızlardan hoşlanır doğru bende havadan eser yoktu oglanın gözü beni görmedi sonradan bir kaç sefer görüştük olmadı ama ben uzaktan çok sevdim ama tanışınca keşke hiç tanışmasaydım onu hep uzaktan sevdigim haliyle hatırlasaydım şimdi böyle gıcık olmazdım ayyyy tanışınca çok gıcıkmışnaniknanikkafamçokkarıştı

benim kocam benim bütün hayatımı biliyo korkun yok yanı duyabilir yanı o benim canım zataen

eşim beni benden daha iyi tanır ben herşeği bütün ilkleri onunla yaşadım
ben eşimle lisedeyken tanıştım okul arkadaşımın abisi az koşturmadım peşimdem

X