Yeni Acemiler Buraya

Merhaba kızlar bende 1.5 yıllık evliyim ayrıca okuyorum okulum bu yıl bitiyor benim eşimde daha askerliğini yapmadı bakalım biz ne yapıcaz

kızlar konumuzla bi alakası ok ama cıkacam o yuzden sorayım ben kilo vermek istiyorumda nasıl veririm bi yardımcı oluverin

ben evde kadımsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Ayy canım saçmalama yaa daha 22 yaşındasın du bakalım yarının ne getireceğini bilemezsin
Bi bakmışsın Merveden benden önce evleniverirsinn:1hug:

Ayy canım saçmalama yaa daha 22 yaşındasın du bakalım yarının ne getireceğini bilemezsin

kızz beni katma araya nooolur önce ben evleniyim ayakkabımın altına sizin isimlerinizi yazrım sööözzz sırnaşık şey kaydirigubbakcemile3

orası işin şakası tabi gelen teklifer geri çevirince hayırlısı bakalımbuuruz heralde sende küçükmüşün be canım b

dilaycım eylülün kardeşi normal gitmiş 15 ay tatlım nasıl 12 ay biliyosn nsaıl plan yapıyonz siizzz ohaoldumsmile

kızz beni katma araya nooolur önce ben evleniyim ayakkabımın altına sizin isimlerinizi yazrım sööözzz sırnaşık şey kaydirigubbakcemile3

Alemsin MErve heee güldürdün beniiikaydirigubbakcemile3
Zaten sen benden önce garanti evlenirsin seninki 6 ay askerlik yapacak dimi
Ben 1 yıl bekleyecembilmiyorumkismile

kızlar allah yardımcınız olsun ooohhh ben asker yolu beklemedim askımı askere gonderdim ama beklemedim sonrada evlendik ne guzel dimi

X