Yeni Acemiler Buraya

oyle valla sen nerden ortaya atladın hallayın bası benim burada gercekten halay cekmeyi biliyormusunuz:teytey: :teytey::teytey::teytey: :teytey:

Yaa banane banane halay başı benim bi keredelikafaduldenkaydirigubbakcemile3
:teytey::teytey::teytey::teytey: Her türlü halay çekerim normal halay 3 ayak falan fişman :dance:

uyku sorunu cekıyorum gecelerı ya uykusuzum bugun gıbı,yada 8 demedne uyuyorum,Gunduz ya manık ya deprsıf burcum gıbı hayatımda dengesız

bende bilirim halayııı kız dilay evliler çeksin başı belki uğurlu gelir hemn evleniriz:)

Yaa banane banane halay başı benim bi keredelikafaduldenkaydirigubbakcemile3
:teytey::teytey::teytey::teytey: Her türlü halay çekerim normal halay 3 ayak falan fişman :dance:

pıııışşşşııııık sana kaptırırmıyım ben super cekerim evli dururken bekaramı duşermiş ben sizden öndeyim bi kere daha tecrubeliyim

Ben bu hyatta bır hayır bulamadım ama ısyankar olmamaya ve sukretmeye calısıyorum ama dıpdeyım ,ah ah ah bırı ban ayaşmı dedı,şimdi ne desem kem kümm :)) 30 kadar oldum

eylül ya sende kursa falan gitsen çevren genişler belki yeni insanlarla tanışırsın aklinialirimsmile

pıııışşşşııııık sana kaptırırmıyım ben super cekerim evli dururken bekaramı duşermiş ben sizden öndeyim bi kere daha tecrubeliyim

Hıhhhhh küstümmmmmmm:dilcikar:
kaydirigubbakcemile3

leylacımmm ne yaşlısı yaa aaa bizle aynı yaştasın zatennn sadece rütbe farkı var aramızda kaydirigubbakcemile5

ben kuzumla dersanede tanışmıştımm :kedi: ee sen o zmn sessz sakin birisin sanırm eylül?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…