Yemişim Geyiğini

ee timamm etlerin ,kemiklerin ağrıyorsa korkarimnki hasta olacan ah kemik ,et ağrısı bol bol c vitamini beybii..
off ya kakao kızım ishal ve kusmayla cebelleşiyordu 3 gündür aga şimdi ben de hasta olunca yandıgımın resmidir evde kivi ve limon,portakal var bol bol tüketeyim bari

Hımm tamam canımm 7 yaş zaten belli mikrobik rota virisü 4 yaşına kadar etkiliyor. benim oğlum yakalanmıştı ne korkmuştumm .. evlerden ırak canımm..
amin canım amin iştahsız baya 3 gündür yemiyor muz ve patates püresi yedireyim diyorum banamısın demiyor aglıyor yemeyecegim diye..

amin canım amin iştahsız baya 3 gündür yemiyor muz ve patates püresi yedireyim diyorum banamısın demiyor aglıyor yemeyecegim diye..
çok üsteleme doktor demiştii sıvısız bırakmayın yemeği ısrar etmeyin demiştii. bırak içebildiği kadar sıvı tüketsinn. zaten o hastalığı bitirmeden iştahı yerine gelmicekk..

çok üsteleme doktor demiştii sıvısız bırakmayın yemeği ısrar etmeyin demiştii. bırak içebildiği kadar sıvı tüketsinn. zaten o hastalığı bitirmeden iştahı yerine gelmicekk..
su içiyor sürekli birşey yedigi yok ısrar edemiyorum sadece ilaç alacagı zaman bir iki birşey yemesi için diretiyorum cuma günü ve bugün okula gidemedi diye de üzüntülü derslerden geri kaldım diyor çalışırız annem geri kalmayız diyorum yok diyor geri kaldım :)

X