Yemişim Geyiğini

Neler alıyosun oğluşuna anlat hele, Ya da anneanne babanne alıyorlarmı bir şeyler...:emir_bebek:
he şimdi gördüm..daha bişey alamdım..k.valide bi öncekinden dolayı alma hiçbişey diyor : (( sağolsun annem sanırım ufaktan ufağa başlamış...bende bir iki haftaya başlarım muhtemelen

Evet kızlar akşam akşam elma yerken yeahh benim neden bir geyik topiğim yok ki diye içerleyip tam açmaya niyetlendikten sonra amaaaaan ''yemişim geyigini'' düşüncesiyle açmaktan vazgeçtigim sohbet başlığını yine bu isimle açmaya karar verip büyük bir ilke imza atıyorum ! :KK53:

Hayda bre ! Cevir geyigi yanmasın,aman sabahlar olmasın :KK73:
Hayırlı olsun topiğin:KK25:

Ne varsa annelerde var zatenn :KK51:
kesinlikle katılıyorum
Benim annem de dünyayı almıştı bebegime sahiplenmeye gelince de torun bizim ayağı çekiyorlar hehe
benim annemde bazen arıyor kızım şunu alma ben alıyorum bunu alma ben alıyorum..kayınvalide de tık yok..laynn babaanne oluncan hiçmi hevesin yok ki 4 yıldır bekliyor sözde torunu

kesinlikle katılıyorum

benim annemde bazen arıyor kızım şunu alma ben alıyorum bunu alma ben alıyorum..kayınvalide de tık yok..laynn babaanne oluncan hiçmi hevesin yok ki 4 yıldır bekliyor sözde torunu
yok onlar sadece torunun asli sahipleri oluyormuş kaynanam öyle dediydi alması kızın annesine düşüyormuş demek ki :)))

X