Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben oraya hiç gitmedim galiba ya çok ters kalıyor bize
Bize yakın ya
Nasıl gitmezsin herşey var bana daha rahat geliyor. Foruma da çok giderdim biraz uzak düşüyor bize bide oranın otopark sorunu çok fazla

Aaa beni unutmamış baksana yaa

Afiyet olsun Allah kabul etsin

Afiyet olsun canım
Ya ortim bugün nedense çok acıktım midem bulandı açlıktan 18:00 oruç başlıyor ondan sonra midem çok bulanınca zeytin yedim eşim masterşef izleyip su böreği su böreği diye sayıklıyor yani lafa gelince kilo versen iyi olur icraata gelince pasta çörek doldurur yer
Benim çocuklarda kilolu yememeleri gerek yemeyen çocukta zor yiyen çocuğa yeme demek de zor kendime kızıyorum evdeki beslenme ve yemek alışkanlıkları bana bağlı kilolu olmamızdaki en büyük etken yanlış beslenme diyete başlayalı evde de pilav börek yapmıyorum bir şekilde düZene girmemiz gerek

Tadı nasıl olmuştu
Güzeldi canım tarif için teşekkürler..sirke yumuşacık yaptı köfteyi.pekmez de koydum.ev halkı da lezzetli buldu ben hep soğan sarımsak koyuyordum bunda biraz daha et tadı fazlaydı.şiş köfte gibi

İyi akşamlar arkadaşlar
4 Aralık Menü
Kahvaltıda salata şekersiz çay
Akşam
Kabak sote yoğurt 1, 2 kaşık bulgur pilav birkaç ceviz

5 Aralık Menüm
Kahvaltı haşlanmış yumurta , peynir 2 dilim tb ekmeği şekersiz çay
Arada şekersiz sütlü kahve

Akşam
Büyük bir kase yoğurtlu çorba 2 kaşık b.pilavı

Aaaa beni beni bihterini

Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz çok sayfa vardı hepsini okuyamadım yaa
Lütfen

Beni zayiflatin
Umarım istediğin kiloya sağlıkla inersin benimde yolum çok uzun sabır ve irade diyorum diyetisyene hiç gittin mi kan değerlerine baktırsaydın troitlerine iyi olurdu
Bence ilk nasıl bir diyet yapacağına karar ver (dukan,kalori,aralıklı oruç,ketojenik)ve niyet et niyet çok önemli sesli sesli inanarak tekrar et .illaki kaçamaklar olacak hemen kaldığın yerden devam
Burada da aktif olursan daha iyi olacaktır
Hoş geldin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…