Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geceleri meme reddi yaşayınca 1 dedi mama veriyorum birde çok gazlı 1 saate 1 uyaniyor o yüzden sürekli emiyor
Gaz biz çok çektik sen yediklerine dikkat et gazlı birşey yiyecekswn kimyon kullan

Sen bütün önlemleri almışsın zaten
Gaz damlasida aldım ama işe yaramadı
Ama dediğin gibi kilo almaz diyede korkuyorum daha doktora 20 gün var 2. Ay kontrolune
Birde kg düşük doğdu 2 hafta karın çevresi geriliği vardı
Aksiyonlu geçti biraz gebelik

Sen emzir alır o kilo merak etme stres yapma sen alır hasta olmasın yeter ki hepsi olur. Büyücek kocaman olacak anlamicaksin bile.

Şuanda kucağında,yanında,yakinında
Gerisi hic onemli degil öyle bir büyür ki sen anlamazsin
Rabbim sağ salim büyutmeyi nasip etsin,kafana takma ufak tefek seyleri

Her gaz damlası işe yaramıyor canım erkek bebekler de daha çok gaz oluyor ben 8 aya kadar çektim o gazı. Ayaklarını üşütme sıcak tut azıcık yelden bile gaz oluyorlar.

Sen emzir alır o kilo merak etme stres yapma sen alır hasta olmasın yeter ki hepsi olur. Büyücek kocaman olacak anlamicaksin bile.
Birde burnu çok tıkanıyor serum fizyolojik beceremedim doktor deniz suyu yazdı durmadan tıkanıyor ondanda rahat uyuyamiyor bu sefer aciyorum burnunu kıpkırmızı oluyor bazen yutuyor yuttun birşey olmaz dedi doktor yinede tuzlu su yani

Her gaz damlası işe yaramıyor canım erkek bebekler de daha çok gaz oluyor ben 8 aya kadar çektim o gazı. Ayaklarını üşütme sıcak tut azıcık yelden bile gaz oluyorlar.
Kızarıp morariyor ellerini yumruk yapıyor bacaklarını kendine çekiyor gücü yettiği kadar bağırıyor bana çekmiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…