Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birde burnu çok tıkanıyor serum fizyolojik beceremedim doktor deniz suyu yazdı durmadan tıkanıyor ondanda rahat uyuyamiyor bu sefer aciyorum burnunu kıpkırmızı oluyor bazen yutuyor yuttun birşey olmaz dedi doktor yinede tuzlu su yani
Gorumcemin kızı öyle çabuk tikaniyor ev fazla sıcak mason termometre varsa 22 derece sıcaklık iyi yoksa kuruyor burunlari. Burnuna sık bekle çıkıyor zaten birşey de varsa çekince rahatlıyor ama oda bitmiyor.

Birde burnu çok tıkanıyor serum fizyolojik beceremedim doktor deniz suyu yazdı durmadan tıkanıyor ondanda rahat uyuyamiyor bu sefer aciyorum burnunu kıpkırmızı oluyor bazen yutuyor yuttun birşey olmaz dedi doktor yinede tuzlu su yani
Serum fizyolojik bn kullanmadım sümüğü peçeteyi hafif sivriltip alıyordum
Çocuk perişan oluyordu odanın ısısını sabit ayarla sizin ora sıcak hava nemlendirici al az tıkanır

Kızarıp morariyor ellerini yumruk yapıyor bacaklarını kendine çekiyor gücü yettiği kadar bağırıyor bana çekmiş 🤣
Gece ek hepsi bizimki şimdi babası büyük kamyon aldı üstüne oturuyor oradan Oraya gidiyor 😂😂😂 az sabırlı ol hepsi geçecek bugünlerin.

Bugün tartıldım, aç 71.45 geldim. En son kaç bildirmiştim hatırlamıyorum ama bir kaç kilo almışım:) aralıklı oruç ile devam edeceğim, ilk hedefim Cuma günü 69.9 olmak 😇 E Elif_Eylul
Gecmise gitmem lazim kilonun bulmam icin🙄👩‍🦯
Listeye ekliyorum canım

Serum fizyolojik bn kullanmadım sümüğü peçeteyi hafif sivriltip alıyordum
Çocuk perişan oluyordu odanın ısısını sabit ayarla sizin ora sıcak hava nemlendirici al az tıkanır
Oda var kuzum hava nemlendirici sonra nem ölçer hepsi var
Peçeteyle nasıl oluyor kuzum kuruyor orada nasıl beceriyorsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X