Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba kızlar ben zaten doktorun verdiği diyeti yapıyorum canım ama spora biraz asilmam lazım en fazla 1 saat yürüyüş yapabiliyorum
Elinden ne geliyorsa artık 😘 önemli olan sağlıklı olmamız 🥰

Kaptanım bana yarın ki kontrol tartısında izin verir misin ? Sebebini anlatıcam 🤣 tartılamam bu sabah
Şimdi biz kumanda aldık eski tv yi kurduk kumandası kayıptı. Aldığımız kumandaya pil almayı unutmuşuz bende tartınınkini söktüm koydum . Akıllı kumandaydı ayarlamaya çalıştık beceremedik eşleştirmeyi bu sabah kocam kumandayıda götürdü geri vermek için. Bil bakalım neyi unuttuk ? 🤪 piller içinde kaldı ben fark ettiğimde eşim çoktan eve gelmişti . Zaten yarım saat falan oluyor fark edeli .

Şimdi biz kumanda aldık eski tv yi kurduk kumandası kayıptı. Aldığımız kumandaya pil almayı unutmuşuz bende tartınınkini söktüm koydum . Akıllı kumandaydı ayarlamaya çalıştık beceremedik eşleştirmeyi bu sabah kocam kumandayıda götürdü geri vermek için. Bil bakalım neyi unuttuk ? 🤪 piller içinde kaldı ben fark ettiğimde eşim çoktan eve gelmişti . Zaten yarım saat falan oluyor fark edeli .
Yarın sabah değil ama akşam tartılırım ama o da doğru çıkmaz 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X