Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben hep zayiftim çok şükür...58 kiloyum kilo veremiyorum diye diyetisyene gitmisligim bile var🙈🙈🙈🙈...

Bende pis bogazlik var 24 saat yiyebilirim...helede hamur işi aç tok farketmez yerim...çok çabuk kilo alıyorum ipi ucunu bırakırsam gidecek Allah ne verdiyse...öyle bı hedefim yok ama 54.5 ilk etapta güzel olur

Afiyet olsun canim...spor yapıyor musun....ödem suyu yeşil çay falan icermisin
Spor yapmiyorum yeşil çay ödem suyu derkende Dukan içeceği falan içiyorum ama karacigerlerimle ilgili problemlerim var şu ara yeşil çay ve kahveye ara verdim açlık deniyorum karacigerim rahatlasın biraz diye karahindiba cayi falan içiyorum yeşil çay yerine
Nefis hepimizde aynı merak etme...zor olur tutamazsın herkes yer dayanamaz misin gibi gelir ama sahuru yaptığın anda Allah o gücü kuvveti veriyor gün nasıl geçiyor anlamiyorsun
Evet işte o başlaması zor geliyor sanki ne var

Spor yapmiyorum yeşil çay ödem suyu derkende Dukan içeceği falan içiyorum ama karacigerlerimle ilgili problemlerim var şu ara yeşil çay ve kahveye ara verdim açlık deniyorum karacigerim rahatlasın biraz diye karahindiba cayi falan içiyorum yeşil çay yerine

Evet işte o başlaması zor geliyor sanki ne var
Gecmis olsun canim 😕

Gunaydinn 🥰😍
Kaptancigim ben sabah kalkınca soyunamadigim için tartilamadim malum ev soğuk bide sahuru yetiştirmem gerekiyordu akşam üstü tartilirim olurmu 🥴🥴
Günaydın canım 🥰
Orucluysan saat 3 e kadar tartilirsin
Allah kabul etsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X