Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne kadar seviyesizsiniz arkadaşlar, rakip olmanıza rağmen birbirinize kalpler falan ne iğrenç
Bu durumlara senelerden beri alışkınım ben
13takim birbirinle yarısmıs büyük kaptan seabahar listeleri tutuyordu bunlardan kimselerin haberi yok sanirim,etik olmasa editörler takimlara izin vermezdi

evet istiyorum çok uzun sürse bile gram gram versem bile devam edeceğim ben sporu az yapıyorum bence ondan gitmiyor
akşam 11 den sonra fırsatım oluyor o zaman spor yasam nasıl olur ki
Ne zaman vaktin varsa sporunu yapa bilirsin

ne seviyesiz insanlar var buralarda yazık insanların sağlıklarıyla oynuyorsunuz . Basit bir tartıyla bravo falan diyorsunuz. Kastan kaybettiği belli geçmiş olsun
Bircogu diyetisyen tartısıyla tartılıp yagdan kaybettigini yazıyor dan diye konuya girince olacagı budur!!! Nerden biliyorsunuz kastan kaybettiğini?? Kastan kaybetse gücten düşer ayrıca!!

ne seviyesiz insanlar var buralarda yazık insanların sağlıklarıyla oynuyorsunuz . Basit bir tartıyla bravo falan diyorsunuz. Kastan kaybettiği belli geçmiş olsun
Herkese yemekleri de biz pişirip veriyoruz önüne koyuyoruz yemeyeni dövüyoruzgaliba siz kilo veremiyorsunuz ondan bu hiddet bu celal

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…