Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ne seviyesiz insanlar var buralarda yazık insanların sağlıklarıyla oynuyorsunuz . Basit bir tartıyla bravo falan diyorsunuz. Kastan kaybettiği belli geçmiş olsun :KK66:
Seviyesiz derken 🤔🤔
Üzerimize alınalım mı bayan ???
Ona göre yazicam da :süslü:

ne seviyesiz insanlar var buralarda yazık insanların sağlıklarıyla oynuyorsunuz . Basit bir tartıyla bravo falan diyorsunuz. Kastan kaybettiği belli geçmiş olsun :KK66:
Hayırdır gardaş sen kimsin hayde başka kapıya :KK59::KK59:
Kas değil direk kol bacaktan kaybediyoruz haberin yok :süslü:

Tamam canim devam etmek istiyormusun
Bence gec bile kaldin,biraz daha sıksanmı 90ları görelim
evet istiyorum çok uzun sürse bile gram gram versem bile devam edeceğim ben sporu az yapıyorum bence ondan gitmiyor
akşam 11 den sonra fırsatım oluyor o zaman spor yasam nasıl olur ki

evet istiyorum çok uzun sürse bile gram gram versem bile devam edeceğim ben sporu az yapıyorum bence ondan gitmiyor
akşam 11 den sonra fırsatım oluyor o zaman spor yasam nasıl olur ki
Listeye ekliyorum canim kaybolmak yok bidaha

Spor salonlarında, diyetisyenlerde yağ kas kontrolü yaptırdığımızı görmüyorsunuz sanırım. Kendi sağlığımızı sizden daha çok düşünüyoruz :KK60:

Çok ayıp etmiş :63:burada ne kadar nezih sohbetler oluyor adab ı muaşeret kurallarına nasıl uyuluyor hiç mi tesadüf etmemiş...binaen aleyh beni âlasıyla müşkil duruma soktu demek isterdim ama bugün yine çok iş var ya :hamarat:icli köfte yapicam 🤓canı sıkılıyor onun :KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X