Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:)) eveeeet ben sabah görevlerimi yaptım bide aç açına kahve yapayım içeyim sonra evimi miss gibi yapayım kolum zorlamazsa sonra cuma günü kaçamak yapmak için pastamı hazırlayayım kekini falan . Yarın tartı ve kaçamak günü benim için:))))

Kalkmiyorsa ise geç kalır bir iki kere geç kalınca kendi kalkmaya başlar merak etme sal gitsin
Saldım daha önce hepsinde geç kaldı :))) sonra istikrarlı bir şekilde geç kalmaya devam etti

Verdinmi hiç kız derya ben napacam bilmem vermemiş gibi duruyorum sabit çıksam bari

Kalkmiyorsa ise geç kalır bir iki kere geç kalınca kendi kalkmaya başlar merak etme sal gitsin
Şaka bir yana yok kız kalkıyor bana güvendiği zamanlar geç kalmıştır hep hahaha kendi suçlarımı nasıl da gizliyorum

Evet kimide öyle ozaman göreve devam soğuk su ayarla arada yüzüne damlar birden dökme yersin dayağı
Hahahah yok sakin kaldırıyorum kız uykudan uyanınca hiç çekilmiyoruz ikimizde:))))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…