Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aminnn hepimizden gitsin kilolar ☺️☺️
İnşallah ya Rabbel Alemin :)) Ben 6 ları bi göreydim artık görürüm heralde . Dirençli kilolara sahip olduğumu fark ettim sizin takıma başladığımdan beri. İnsan 3. Kez yeniden aynı kiloları vermeye çalışınca vucüt artık yoruldum diyor direniyor

İnşallah ya Rabbel Alemin :)) Ben 6 ları bi göreydim artık görürüm heralde . Dirençli kilolara sahip olduğumu fark ettim sizin takıma başladığımdan beri. İnsan 3. Kez yeniden aynı kiloları vermeye çalışınca vucüt artık yoruldum diyor direniyor
Evet benim doktor en uzun hangi kiloda kaldiysan orda takılır genelde diyor..bu ikinci takılmaydi benim.birincisini ayrışma yaptık onunla kırdık...bunda da if yapıyorum bakalım

Evet benim doktor en uzun hangi kiloda kaldiysan orda takılır genelde diyor..bu ikinci takılmaydi benim.birincisini ayrışma yaptık onunla kırdık...bunda da if yapıyorum bakalım
Sabreden kazanır Allah ın izniyle sende sabrettin ve zafer senin olacak 🥰

Benimkide uzakta normalde 😔😔 3-4 ayda bir görebiliyordum geldi cok sukur yanımda kaldı 🥰
Ne güzel 🤗 ben 4 sene de bir gördüm bu yaz bi daha ne zaman bilmiyorum ama asla 4 sene beklemek istemiyorum bir daha .

Aylar sonra kahve 😁🤣
IMG_20221130_213137.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X