Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah öyle bir şey değildir valla bilmiyom önümüzdeki günlerde görecez artık. Yok dinlencem ya . Ama sabah iyi ağladım çocuk gibi şimdi gülüyorum bile
İnşallah hafifi birseydir böyle şeylere dikkat etmek lazım daha sonra çıkıyor kokusu. Eltim de düştükten 3 hafta sonra gitti ama doktor hemen ameliyat dedi.

İnşallah hafifi birseydir böyle şeylere dikkat etmek lazım daha sonra çıkıyor kokusu. Eltim de düştükten 3 hafta sonra gitti ama doktor hemen ameliyat dedi.
Hayırlısı bakalım inşallah önemsizdir zor ameliyatlık olmak

Geçmiş olsun bende olsam o ishali biraz ya reglim bitti bitiyor ben bilmiyorum millet regl den sonra iki kilo veriyo bende tık yok aliyom sanırım bı tuvaletede çıkamıyorum yarın çıksam bari
WC sıkıntısı da zorluyor canım eczaneden bitkisel hap al bekunis diye ben cikamazsam hafta da bir sefer kullaniyorum

Yalnız 4-5 gündür şu metabolizma şaşırtma seysini yapıyorum. İlk başta bilinçsiz yapıyordum muzlu hurmalı shake yapıyordum her gün o da fazladan 300 kalori eder hemen hemen. Ve bir anda vermeye başladım kilo tesadüf mü bilemiyorum 3 haftadır tık yoktu

Tesadüf değil canim arada yapmak lazim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…