Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız ben ishal olmuşum ondan yoksa gece hiç kalkmam 🥺
Geçmiş olsun bende olsam o ishali biraz ya reglim bitti bitiyor ben bilmiyorum millet regl den sonra iki kilo veriyo bende tık yok aliyom sanırım bı tuvaletede çıkamıyorum yarın çıksam bari 🤣🤣

Hiç sorma bende bekliyorum cumaya ne kaldı şunun şurasında artı çıkacak hayaletler bitter canıma okuyacaklar 🤣🤣
Valla bende ondan korkuyorum 🤣🤣 pazar gunu tari oncesi cikmistm. Hala yok düşün.

Biz evde balkonda otururken oğlum geldi baba arabadan ateş cikiyo deyince bı kostukki ön taraf tutuşmuş alev alev su hortum bilmemne itfaiye geldi falan söndürdük tabi ama araba kullanılmaz halde hurdaya kablolardan çıkmış sanırım
Rabbim birdaha yaşatmasın🤗

Valla bende ondan korkuyorum 🤣🤣 pazar gunu tari oncesi cikmistm. Hala yok düşün.
Seni en iyi ben anlarım canım bendede tık yok çünkü napacaz bilmem şu kayısılı beşi bir yerdelerde fayda vermiyor artık 🤣🤣 bugün icmimde yarın sabah erkenden içerim sabaha kadar beklerim başını 🤣🤣

Seni en iyi ben anlarım canım bendede tık yok çünkü napacaz bilmem şu kayısılı beşi bir yerdelerde fayda vermiyor artık 🤣🤣 bugün icmimde yarın sabah erkenden içerim sabaha kadar beklerim başını 🤣🤣
Alışkanlıkoluyo onlar ya. Belli b zaman sonra fayda etmiyor. Erik kompostosu yapmistim yazdan. Onlardan accam bende bakam 🤣

Banyoda kaydı ayağım sol dirseğimi kırıyordum az kalsın . Morardı dirseğim ama çarpma morarması değil böyle incinir de içerden ince bi morarma oluşur ya iz şeklinde öyle . Sadece yürümeye ve leslie ye engel değil geri kalan bütün sporlarıma engel. İnşallah erken iyileşir. Eğer çok kötü olursa doktora giderim şuanlık duruyorum öyle ama dirseğim yüzünden sol elimde ağrıyor bir şey tutunca. Çok sağolun kızlar. Aşırı üzgünüm gerçekten çok kötü zamanlama oldu . Ne güzel alışmıştım spora .. 😫 İnşallah önemli hasar vernemişimdir
Hay Allah'ım ya çok geçmiş olsun canım 😔😔😔😔

Valla bilmiyom spor da önemsiz aslında çok haklısın . Saçma sapan konuşuyorum işte . Köyden gitmek çok zahmetli oluyor hastaneye o yüzden bugünlük durayım şişerse kolum giderim . Eşimide yolladım işe bi şey olmaz bugünlük bekleyelim diye. Olmadı izin alır dayanamazsam ağrı kesici içtim kolumuda oynatmıyorum kullanmıyorum inşallah geçer . Spor nedir desene 😅 deliyim ben işte
Bırak sporu Allah korusun başka birşey de olabilir burkma nedenli bağ kopması olabilir onunda agrisi çok oluyor.

Bırak sporu Allah korusun başka birşey de olabilir burkma nedenli bağ kopması olabilir onunda agrisi çok oluyor.
İnşallah öyle bir şey değildir valla bilmiyom önümüzdeki günlerde görecez artık. Yok dinlencem ya . Ama sabah iyi ağladım çocuk gibi 🤣 şimdi gülüyorum bile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X