Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah öyle bir şey değildir valla bilmiyom önümüzdeki günlerde görecez artık. Yok dinlencem ya . Ama sabah iyi ağladım çocuk gibi 🤣 şimdi gülüyorum bile
İnşallah hafifi birseydir böyle şeylere dikkat etmek lazım daha sonra çıkıyor kokusu. Eltim de düştükten 3 hafta sonra gitti ama doktor hemen ameliyat dedi.

İnşallah hafifi birseydir böyle şeylere dikkat etmek lazım daha sonra çıkıyor kokusu. Eltim de düştükten 3 hafta sonra gitti ama doktor hemen ameliyat dedi.
Hayırlısı bakalım inşallah önemsizdir 🤲 zor ameliyatlık olmak

Geçmiş olsun bende olsam o ishali biraz ya reglim bitti bitiyor ben bilmiyorum millet regl den sonra iki kilo veriyo bende tık yok aliyom sanırım bı tuvaletede çıkamıyorum yarın çıksam bari 🤣🤣
WC sıkıntısı da zorluyor canım eczaneden bitkisel hap al bekunis diye ben cikamazsam hafta da bir sefer kullaniyorum

Yalnız 4-5 gündür şu metabolizma şaşırtma seysini yapıyorum. İlk başta bilinçsiz yapıyordum muzlu hurmalı shake yapıyordum her gün o da fazladan 300 kalori eder hemen hemen. Ve bir anda vermeye başladım kilo😳 tesadüf mü bilemiyorum 3 haftadır tık yoktu

Yalnız 4-5 gündür şu metabolizma şaşırtma seysini yapıyorum. İlk başta bilinçsiz yapıyordum muzlu hurmalı shake yapıyordum her gün o da fazladan 300 kalori eder hemen hemen. Ve bir anda vermeye başladım kilo😳 tesadüf mü bilemiyorum 3 haftadır tık yoktu
Tesadüf değil canim arada yapmak lazim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X