Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benimki durduk yere yandı mesela hamdolsun seninki bana benimki sana uymaz dert imtihan herkesin başında gülmeye eğlenmeye gelmedik öyle baktığın zaman ufak tefekte olsa büyük te olsa herkes biseyler cekiyo kaptanım yani sıralaması yok 😁😁
Gerçekten buna çok üzüldüm he .

Gerçekten buna çok üzüldüm he .
Hiç üzülme canım veriyoken iyi de aliyoken neye uzulecegiz Allah verdi Allah aldı afet oldu napalim yani biz kazanmadikki biz yapmadık ki Allah kazandırdı Allah verdi bizden bişey gitmiyo yada gelmiyo böyle düşünmek lazım o yüzden bizim yaşamımızı çok etkilemedi üzüntü anlamında ama arabasizlik zor iş 😁😁 git geller zorlaştı çarşıya pazara 😁😁

Benimki durduk yere yandı mesela hamdolsun seninki bana benimki sana uymaz dert imtihan herkesin başında gülmeye eğlenmeye gelmedik öyle baktığın zaman ufak tefekte olsa büyük te olsa herkes biseyler cekiyo kaptanım yani sıralaması yok 😁😁
Kız cok gecmiş olsun Rabbim beterinden saklasın 😕😕

Hiç üzülme canım veriyoken iyi de aliyoken neye uzulecegiz Allah verdi Allah aldı afet oldu napalim yani biz kazanmadikki biz yapmadık ki Allah kazandırdı Allah verdi bizden bişey gitmiyo yada gelmiyo böyle düşünmek lazım o yüzden bizim yaşamımızı çok etkilemedi üzüntü anlamında ama arabasizlik zor iş 😁😁 git geller zorlaştı çarşıya pazara 😁😁
Aynn öyle rabbim rızk verir yenisi gelir inşallah

Allah korusun gerçekten . Ne güzel düşündün 😊 Müslümanız elhamdülillah. Haklısın her şerde hayır vardır .

Amin canım rabbim kimseye yaşatmasın imtihanlarimizi kolay etsin inşallah
Çok sevdim seni . Bende sabahtan beri şikayet ediyorum kolum kolum diye . Yazık bana . Çok haklısın mız mız etmemek lazım . Çok büyük ders verdin bana şuan

Neden anlatmadin hiç,nasil oldu gecmis olsun🥺
Biz evde balkonda otururken oğlum geldi baba arabadan ateş cikiyo deyince bı kostukki ön taraf tutuşmuş alev alev su hortum bilmemne itfaiye geldi falan söndürdük tabi ama araba kullanılmaz halde hurdaya kablolardan çıkmış sanırım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X